Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA1: Informacje
   
26.10.2007 14:11:00

Grand Theft Auto jest pierwszą grą z serii. Gra została wydana w grudniu 1997 roku i od razu wzbudziła kontrowersję. Dostępna jest dla graczy powyżej 18 roku życia. Idea gry opiera się na kradzieży samochodów, wykonywania misji dla różnych mafii, walki z policją, pościgi itp. Po prostu możemy robić wszystko na co mamy ochotę. Grać mogliśmy na trzech miastach – Liberty City, San Andreas oraz Vice City. Każde charakteryzowało się innym poziomem trudności, architekturą i klimatem. Gdy mamy określoną liczbę kasy możemy pojechać do następnej areny. No właśnie, jesteśmy przy kasie. Możemy zdobywać ją na kilka sposobów. Pierwszy sposób to robienie misji, drugi czyli zabijanie wszystkiego co zobaczymy. Natomiast trzeci to dostarczanie wozów do dźwigu znajdującego się w dokach. Aby zrobić taką rozpierduchę należy oczywiście posiadać broń. Są 4 bronie zaczynając na zwykłym pistolecie, poprzez karabin maszynowy i rakietnicę a kończąc na morderczym miotaczu ognia. Oczywiście nie jesteśmy bezkarni. Po mieście jeździ policja, która nie raz będzie nam utrudniała życie. Podsumowując GTA1 jest wspaniałą grą, która swoją innowacyjnością, dobrą grafiką (jak na tamte czasy) i wszystkimi swoimi elementami podbiła serca milionów graczy! W to po prostu trzeba zagrać.
 

GTA za darmo

Od jakiegoś czasu można pobrać GTA1 legalnie wypełniając formularz na Rockstar Classics. Jeżeli jeszcze nie grałeś w Grand Theft Auto 1 zrób to teraz!