Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Liberty City Stories: Gangi
   
22.10.2007 10:21:00

W GTA:LCS jest 9 gangów. Będziemy mieć do czynienia z organizacjami przestępczymi znanymi z GTA3 jak i z zupełnie nowymi. Gangi poruszają się w grupkach i każdy z nich posiada określoną broń i pojazd. Poniżej znajduje się dokładny opis wszystkich organizacji. ^_^
Jest to włoska Mafia pod władzą Salvatore'a Leone'a. To właśnie dla tej organizacji pracuje Toni. :O Gang charakteryzuje się stylowymi garniturami, pięknymi Leone Sentinelami oraz tradycją. Członkowie tego gangu używają najczęściej zwykłych pistoletów lecz gdy mają jakąś misję do wykonania sięgną po arsenał z górnej półki. Siedzibą gangu jest Saints Marks i okolice. Toni Cipriani wraca i pomaga organizacji osiągnąć sukces i zniszczyć konkurencję.


Konkurencja mafii Leone, jej szefem jest Paulie Sindacco. Pod swoją władzą mają Red Light District. Paulie jest właścicielem klubu "Paulie's Revue Bar" (budynek znajduje się w miejscu Sex Club Seven z GTA3). Boss bardzo rzadko jest w mieście ponieważ prowadzi wiele kasyn w Las Venturas i gang większość szmalu czerpie właśnie z nich. Poruszają się Sindacco Argento - pięknymi samochodami dla każdej rodziny (wiadomo jakiej :>) a strzelają z pistoletów.


Znamy ten gang z poprzednich części. Rodzina Forelli jest z pewnością jedną z silniejszych mafii w Liberty City (do czasu ;p). Posiadają interesy we wszystkich trzech dzielnicach. Ubierają się jak to na każdego członka mafii przystało (eleganckie stroje). Ma on w posiadaniu restaurację "Saints Marks Bistro" co widać po dość dużych brzuchach członków gangu. Wożą się przypominającymi nieco Kurumę, Forelli Exsess a swojego terytorium bronią za pomocą pistoletów.


Pamiętasz w GTA3 misje w której miałeś za zadanie tępić Triadę? W GTA:LCS będziesz miał tą samą możliwość bowiem gang powraca. Tym razem Chinole są ubrani w dresy. Nadal prowadzą rybny biznes. Jeżdżą swoimi vanami znanymi z GTA3 i nadal śmierdzą. Nadal nie znamy szefa tej organizacji. Tym razem sztuki walki Chińczyków będą trochę bardziej tradycyjne - Triada walczy tasakami i pistoletami. ;D Oczywiście terytorium gangu to znane Chinatown.


Znany nam gang hiszpański. Ich ubranie znacząco różni się od tego z GTA3. Mamy bardzo mało do czynienia z tym gangiem w grze. Noszą toporki (Janosik? ;o) lecz stosunkowo są bardzo słabym gangiem. Ich mocną stroną jest piekielny Diablo Stallion, który praktycznie w ogóle się nie zmienił w stosunku do GTA3.


Japoński gang z tradycjami. Kontrolują małą część wyspy Stauton lecz są bardzo silni. Elegancko ubrani, z Kazuki Kasenem na czele mogą stać się jednym z najbardziej wpływowych gangów w LC. Niestety, żona Kazuki'ego - Toshiko pomaga Toniemu pogrzebać organizację i zabić męża. Yakuza wozi się Yakuza Stingerem (tak jak w GTA3).


Kartel Kolumbijski zawsze zajmował się sprzedawaniem dragów. Tym razem swoim działaniem objął lotnisko oraz Cedar Grove. W ich wyposażeniu znajduje się UZI a poruszają się Cartel Crusier z napędem na cztery koła. Ubrani są w hawajskie koszule, jak to na Kolumbijczyków przystało.


Na początku nie ma tego gangu, co zmienia się w momencie wtargnięcia Toniego i wypłoszenia z Wichita Gardens. Czarni w kapturach, ze spluwą i vanami Hoods Rumpo XL, z kasą, łańcuchami. o/


Gang prosto z Jamajki! Toni wykonuje kilka misji, w których wspomaga ten gang. W LCS członkowie gangu są ubrani w fajne dresy a w skład ich wyposażenia wchodzi tylko zwykły pistolet i kij baseballowy. Jeżdżą stylowymi Yardie Loobo niestety tym razem bez hydraulicznego zawieszenia.


Nowy gang w serii! Właściwie to trudno nazwać ich gangiem, Avening Angels jest to grupa zwalczająca przestępczość w Liberty City. Co ważniejsze, Toni będzie mógł pracować dla tej organizacji! Wystarczy jak ubierze się w odpowiedni strój i znajdzie jakiegoś członka tego gangu. Więcej na temat misji w odpowiednim dziale tematycznym.