Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
San Andreas: Posiadłości w SF
   MaXko
24.06.2005 19:51:00

W San Andreas mamy możliwość (podobnie jak w Vice City) kupowania kryjówek i biznesów. Poniżej opisane są mety, które można kupić na terenie całego stanu. Zakup ich wszystkich jest wymagany do przejścia gry w 100%


Tu zostały opisane kryjówki z których możemy korzystać w San Fierro.


Twoja pierwsza kryjówka w San Fierro. Razem z Cesarem i Kendl rozkręcasz tu biznes w postaci warsztatu. Nie ma garderoby, ale za to mamy garaż i save... poza tym za darmo ;D.


Wyposażenie: Garaż, Save
Dodatki: zrób 50 fotek a się dowiesz :>
Cena: ----Hah... zaczyna się... mieszkanie w bloku (jedno z wielu w tym mieście). Znajduje się tuż przy szkole jazdy wyczynowej samochodem. Posiada garderobę i w sumie, opłaca się kupić je choćby dla niej.


Wyposażenie: Garderoba, Save
Dodatki: ----
Cena: 20000$Kolejny apartament... tym razem na osiedlu bogatszej spółdzielni mieszkaniowej ;f. Mamy do dyspozycji garaż, garderobę i save. Naprawdę dobry zakup. Polecam.


Wyposażenie: Garaż, Garderoba, Save
Dodatki: ----
Cena: 20000$I znowu mieszkanie w bloku. Jest garaż, ale żadna zaleta nie przykryje tego, że jest tu po prostu brzydko. Ani razu tu nie zapisałem swojej gry.


Wyposażenie: Garaż, Garderoba, Save
Dodatki: ----
Cena: 40000$„Super, kupie hotel!”. To pomyślałem widząc zielony domek przed wejściem do hotelu w Queens. Niestety cena 50000$ wystarczy nam na jeden pokój.... tylko o_O. Bez Garderoby i Garażu.


Wyposażenie: Save
Dodatki: ----
Cena: 50000$Taki no, kawalerski apartament. Niedaleko stąd do Wooziego. Żadnych innych zalet nie znalazłem ;f.


Wyposażenie: Garderoba, Save
Dodatki: ----
Cena: 20000$Prawie willa położona przy znanej „krętej drodze”. Posiada garaż, garderobę i wszelkie luksusy. Ale czy warto tyle płacić? Rozwiązanie tej kwestii pozostawiam Wam.


Wyposażenie: Garaż, Garderoba, Save
Dodatki: "kręta droga" - ekskluzywna okolica
Cena: 100000$