Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Vice City: Solucja
   MaXko

SOLUCJA DO GTA VC - MISJE OBOWIĄZKOWE


W misjach obowiązkowych został opisany główny wątek GTA: VC. Ci co mają jaki kolwiek problem z jakąś misją napewno znajdą tutaj odpowiedź.

POCZĄTEK

AN OLD FRIEND

Po podjechaniu pod Ocean View Hotel ,wejściu na górę i skontaktowaniu się z Sonnym, jedź do bióra prawniczego Kena Rosenberga.

KEN ROSENBERG

THE PARTY

Nagroda: $100
Zanim udamy się na imprezę musimy się ładnie ubrać. Jedź do Rafael’s (niebieska koszulka na mapie). Po przebraniu się… TAK! Możesz wziąć ten spasiony motor :D. Teraz w drogę na łódź Corteza (różowy kwadracik). Po cut-scence w której poznajesz swoich przyszłych zleceniodawców, dostajesz pod opiekę córkę Corteza – Mercedes. Twoje zadanie sprowadza się do odwiezienia jej czymkolwiek do Pole Position Club

BACK ALLEY BRAWL

Nagroda: $200
Jedź do Malibu Club (różowy kwadrat). Tam poznasz Kenta Paula, z którym musisz pogadać. On powie Ci, że coś podejrzanego dzieje się na tyłach hotelu Ocean View. Jedź tam, zabij kucharza (Leo) i zabierz komórkę, którą opuści. Wtedy uruchomi się cut-scenka, w której poznasz Lance’a Vance’a. Ten podaruje Ci pistolet. Będzie Ci on teraz bardzo potrzebny, gdyż inni kucharze chcą pomścić Leo’a. Strzelaj do nich i biegnij w strone białego Infernusa. Wsiądź do niego i wykonuj polecenia Lance’a.

JURY FURY

Nagroda: $400
Tak, ten podstawiony młotek się przyda :). Weź go i jedź do pierwszego punktu. Podbiegnij do gościa ze strzałką nad głową i walnij go raz. Zaniepokojony wskoczy do swojego Admirala. Nie martw się nie ucieknie. Po chwili wbije się w bok ciężarówki SPAND-EXU. Teraz, gdy już stoi ,dokończ dzieła demolując Admirala. Drugi cel jest łatwiejszy bo nieruchomy. Z Sentinelem zrób to samo co z Admiralem, a otrzymasz zapłatę.

RIOT

Nagroda: $1000 + misje dla Averego Carringtona
Wpierw jedź się przebrać (znów niebieska koszulka). Następnie udaj się do siedziby SPAND-EXU. Teraz musisz wszcząć zamieszki. W tym celu musisz rozjechać co najmniej 4 protestujących. Gdy ochroniarze otworzą bramę strzel do beczki po prawej stronie (powinny eksplodować dwa furgony). Trzecią ciężarówkę przestaw bliżej czerwonej beczki i w nią strzel. Jeśli trzy furgonetki wybuchły, otrzymasz zapłatę.

AVERY CARRINGTON

FOUR IRON

Nagroda: $500
Po oglądnięciu Scenki, jedź się przebrać. Teraz ruszaj w stronę klubu golfowego Leaf Links. Niestety po przejściu przez wykrywacz metalu, zostanie nam tylko młotek (ew. tasak, nóż). Naszczęście możemy zabrać Kij Golfowy (duuużo mocniejszy od młotków :P). Po dobraniu broni, wsiądź do Caddy’ego i rusz w stronę celu. Niestety gdy „klient” nas zobaczy, zacznie uciekać, a jego ochroniarze będą skutecznie utrudniać Ci pogoń za nim…

DEMOLITION MAN

Nagroda: $1000
Hmmm…jedna z trudniejszych misji w grze…ale nie bój się! :D. Zadanie polega na tym, żeby w ciągu 7 minut umieścić 4 bomby w budynku (na różnych piętrach!) za pomocą helikopterka na radio. Polecam przed wykonywaniem tej misji poćwiczyć trochę latanie nim.
Natomiast jeśli w czasie wykonywanie misji, będą przeszkadzać Ci robotnicy i ochrona potraktuj ich łopatami wirnika :].

COLONEL CORTEZ

TEACHEROUS SWINE

Nagroda: $750
Po oswojeniu się z piłą łańcuchową (:D) udaj się do domu nieopodal Malibu. Wejdź do niego i po krótkiej cut-scence zabij wszystkich ochroniarzy Gonzaleza. On sam zapewne zdążył już uciec na dół. W takim wypadku goń go i daj mu posmakować stali :]. Teraz udaj się do Pay’n’spray by zgubić pościg…

MALL SHOOTOUT

Nagroda: $500
Jedź do wskazanego Centrum Handlowego. Po scence przedstawiającej rozmowe z francuskim łącznikiem…UCIEKAJ zanim oddziały S.W.A.T. otworzą ogień. Rusz w pościg za łącznikiem, zabij go i zabierz walizkę. Następnie odwieź ją do Corteza.

GUARDIAN ANGEL

Nagroda: $1000
Najpierw udaj się na parking (wyznaczony punktem). Podnieś Krugera i po pogaduszce z Lancem wsiądź do jego Infernusa. Jedź w kierunku celu. Tam spotkasz się z Ricardo Diazem.
Wejdź teraz w oznacznik na wieżyczce, wyciągnij broń i czekaj. Likwiduj po kolei:
-2x Voodoo z dwoma Haitańczykami w środku.
-1x Furgon z czterema ludźmi na pokładzie, od przodu.
-1x Furgon z czterema ludźmi na pokładzie, od tyłu.
Po cudscence zeskocz na dół wsiądź na Sancheza i goń za tamtym co uciekł z kasą, gdy go dogonisz zastrzel go z motoru. Po odzyskaniu forsy wróć z powrotem na miejsce spotkania. Diaz podziękuje Ci i zaoferuje pracę u siebie.

RICARDO DIAZ

THE CHASE

Nagroda: $1000
Jedź w wyznaczone miejsce i stań w różowym znaczniku. Teraz stań w następnym- bliżej okna. Niestety „poszukiwany” już Cię zauważył i zaczął uciekać po dachach. Biegnij za nim i pamiętaj! NIE WOLNO GO ZABIĆ! Gdy wsiądzie do BF Injection wskocz do jakiegoś pojazdu (odradzam motory…) i jedź za nim do końca. Jeśli „odprowadzisz” go do jego kryjówki dostaniesz zapłatę.

PHNOM PENH '86

Nagroda: $2000 + Otwarcie mostów do drugiej wyspy!
W tej chwili będziesz się musiał momentalnie nauczyć strzelać chyba z najgorszego miejsca do tego… z pokładu lecącego śmigłowca. Gdy znajdziecie się nad Prawn Island i Lance zawiesi helikopter w powietrzu, strzelaj do wszystkich stojących w budynku. Gdy już żaden nie będzie strzegł willi z zewnątrz, Lance posadzi śmigłowiec, byś Ty mógł wysiąść. Teraz ze swoim M60 za pan brat wejdź do środka rudery. Ostrzelaj wszystkich i udaj się na najwyższy taras. Stamtąd zabierz walizkę. W tym momencie Lance wróci i zabierze Cię ze strefy wroga.

THE FASTEST BOAT

Nagroda: $4000
Musisz przyprowadzić Diazowi łódź, którą stracił po tym jak Doki przejął ktoś inny.
W tym celu musisz odwiedzić Boatyard. Po wkroczeniu na teren wroga, eliminuj wszystko i wszystkich, aż utorujesz sobie drogę do panelu (wewnątrz budki). Naciskając przycisk spowodujesz spuszczenie łodzi. Teraz jednak musisz poradzić sobie z odsieczą wroga. Po ich zabiciu wsiadaj do łodzi i z kilkoma gwiazdkami na karku płyń w stronę willi Diaza.

SUPPLY & DEMAND


nagroda: $10000
Stań w oznaczonym miejscu. Po zajęciu miejsca w Squalo zauważysz swoich przeciwników.
Wszyscy ścigają do pewnego jachtu (panuje tu zasada: kto pierwszy ten lepszy). Po tym jak przeciwnicy przegrali ten mini-wyścig chcą się zemścić. Zamień się z Lancem miejscami. Teraz to on prowadzi a ty strzelasz… i masz do kogo. Nie dość, że strzelają do nas z łodzi to jeszcze w pewnym momencie nadlatuje śmigłowiec Sparrow. To „piekło” zakończy się gdy dopłyniemy do brzegu willi Diaza.

COLONEL CORTEZ PART2

SIR, YES SIR

Nagroda: $2000
Colonel chciałby mieć w swojej kolekcji pojazdów czołg… Twoim zadaniem będzie załatwienie tej sprawy :]. Na drugiej wyspie, główną ulicą jedzie konwój wojskowy. Rhino (jadący w środku konwoju) możecie ukraść na wiele sposobów. Ja jednak proponuje poczekać na moment gdy dowódca wyśle czołgistę po…pączki :). Teraz trzeba odwieźć to cudo do garażu. Nie jest to trudne, bo tego pojazdu nic nie jest w stanie zatrzymać :D. Jednak nie wlecz się za bardzo, bowiem gdy wsiądziesz do niego uruchomi się czasowa funkcja autodestrukcji…

AVERY CARRINGTON PART2

TWO BIT HIT

Nagroda: $2500 + misje dla Umberto Robiny.
Avery chce wywołać wojnę między Kubańczykami, a Haitańczykami. Do tego celu angażuje nas…Tak więc zaczynajmy! Najpierw pojedźmy się przebrać w strój kubański. Teraz jedź do zaznaczonego na mapie punktu. Twoim celem jest gość mający nad głową strzałkę… Gdy tylko w kogoś strzelisz, on ruszy do swojego karawanu. Tak wiec najlepiej ze snajperski zastrzel jego… Jeśli nie masz snajperki to weź jakiś wóz i spraw by karawan ruszył. Jedź za nim i ostrzeliwuj go metodą Drive-by (uwaga na wybuchowe trumny!!!!)

KENT PAUL

DEATH ROW

Nagroda: Zemsta na Diazie
Lance został porwany przez Diaza. Musisz go bardzo szybko odbić, gdyż jego stan wciąż się pogarsza. Jedź na złomowisko. Ludzi na czele powitaj wyskakując z wozu i patrząc jak twoja czterokołowa pociecha ich taranuje :). Strzelaj do wszystkich i biegnij w stronę hangaru. Odwiąż Lance’a i zaprowadź go do Sentinela. Teraz musisz zawieźć Vance’a do szpitala w Downtown. Dość bardzo będą przeszkadzać w tym ludzie Diaza…

COLONEL CORTEZ PART3

ALL HANDS ON DECK!

Nagroda: $5000
Ostatnia misja dla Corteza, jest najtrudniejszą wykonywaną dla niego. Twoim zadaniem jest eskortować jego łódź, by nie dobrali się do niej ludzie z Francuskiego Wywiadu. Za pomocą Krugera ostrzeliwuj wszystkie łodzie wokół. Później będzie ‘trochę’ gorzej. Nadlecą dwa Mavericki (najlepiej ostrzeliwywać część, gdzie siedzą ludzie…),a do tego po chwili jeszcze Hunter! (z pilotem Huntera zrób to samo co z pasażerami Mavericków :D). Gdy już nic nie będzie stało Cortezowi na przeszkodzie w opuszczeniu Vice, on sam podziękuje Ci za pomoc i zaoferuje łódź do powrotu na brzeg.

TOMMY VERCETTI

RUB OUT

Nagroda: $50000
Ostatnia misja dla Diaza… Po otrzymaniu od Lance’a M4, rusz na podbój willi. Frontowe drzwi są zamknięte, więc trzeba wejść tyłem. Po drodze zabijaj wszystkich strażników (uwaga bo Lance rzadko w nich trafia :]). Teraz idź korytarzem na prawo. Uwaga na ludzi stojących na schodach!. Gdy dostaniesz się już do głównego holu, uruchomi się cut-scenka. Zaraz po niej obsyp Diaza gradem ołowiu. Kiedy już nie zostanie mu ani jeden HP, siądź spokojnie i delektuj się krótkim filmikiem :]. Od teraz wielka willa z punktem save’ującym, Infernusem, 2-miejscowym garażem i helikopterem na dachu, jest TWOJA!

SHAKEDOWN

Nagroda: $2000
Masz 5 minut na dotarcie do North Mall (centrum handlowe) i rozbicie wyznaczonych szyb wystawowych. Uważaj na policjantów i ochroniarzy… Dodatkową pomocą może służyć tu PCJ-600 lub inny motocykl, z którego możesz prowadzić ostrzał.

BAR BRAWL

Nagroda: $4000
Jeden z barów w Ocean Beach postanowił nie płacić za ochronę… Wraz z dwoma ochroniarzami wsiądź do Sentinela i jedź w wyznaczone miejsce. Zabij dwóch ludzi (ochroniarzy) stojących przed Kawiarnią (najlepiej metodą Drive-by) i stań w różowym znaczniku. Od właściciela lokalu dowiesz się, że teraz DBP Security ich ochrania… Od tego momentu masz 5 minut na zabicie wszystkich zaangażowanych w to ludzi z DBP. Większość kotłuje się nieopodal Front Page Cafe (szukaj w siedzibie DBP), więc ich zabicie nie będzie problemem…Większym wyzwaniem będą dwaj goście na PCJ-600. Po zabiciu ich misja zakończy się sukcesem.

COP LAND

Nagroda: $10000
Kolejny bar przestał płacić haracze… Tym razem jest gorzej, bo gdy jeden z naszych sam próbował podłożyć bombę, schwytano go, a na miejscu zaroiło się od policji (ba! Nawet wojska!). Trzeba się za to wziąć. Razem z Lancem wejdźcie do wozu i udajcie się do wyznaczonego garażu, po drodze „zbierając”, co najmniej dwie gwiazdki poszukiwania. Teraz musisz wykonać dość trudny manewr. Wjedź do środka garażu razem ze ścigającym Cię radiowozem. Gdy drzwi się zamkną, usłyszysz dość ciekawy dialog :]. Teraz w mundurach wsiądźcie do podstawionego radiowozu (za ścianą) i jedźcie do centrum handlowego. Wejdź do środka, następnie do strzeżonego „Tarbrush Cafe”. Stań w różowym znaczniku i… UCIEKAJ! Misja zakończy się sukcesem gdy dojedziesz cały do willi na Starfish Island.

Po tych misjach zacznij wykupywać interesy w mieście.

CDN