Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA2: Areny bonusowe
   
25.10.2007 16:06:00

W GTA2 jest 9 aren bonusowych. Po ukończeniu poziomu masz szansę otrzymać takie 3. Jedna za przejście poziomu, druga za wykonanie wszystkich misji a trzecie za zebranie wszystkich 50 Tokenów (znaki z logiem GTA2).

A


W pierwszej arenie bonusowej będziesz musiał zniszczyć wszystkie napotkane wozy z lodami. Niszczy się je wyłącznie samochodem (należy zbierać karabiny maszynowe porozrzucane po planszy i z nich strzelać).

B


Bonus polega na tym samym co ten powyżej. Tutaj natomiast musimy uważać na płotek, którego nie możemy sforsować. Lodziary niszczysz samochodowymi karabinami.

C


To samo co wyżej tylko, że tutaj nie ma już płotka, tylko woda do której bardzo łatwo wpaść. Znów niszczymy lodziarki.

D


Twoim zadaniem jest okrążenie trasy i zabicie przy tym 30 osób poustawianych na chodniku w określonym czasie. Przy każdym następnym okrążeniu otrzymujesz kilka sekund więcej.

E


To samo co wyżej tylko trudniejsza mapa. Tym razem ludzie nie będą poustawiani.

F


J/w. Tylko ludzie są teraz przy wodzie i przed skocznią. Należy przez nią skoczyć. Bardzo trudny poziom, jeżeli zniszczymy samochód to skoki też nie będą nam wychodziły.

G


Tym razem zabijamy ludzi w czasie. Po każdej 30 wyświetli się napis ile ludzi zabiłeś i o ile powiększa się mnożnik. Jest mało apteczek i pancerzy.

H


Jak wyżej, tylko znęcamy się nad Krishna w ich świątyni.

I


A na koniec będziemy musieli dziesiątkować ludzi z Zaibatsu. Mała ilość apteczek i pancerzy komplikuje sprawę...