Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA3: Miasto
   Pax21


Grand Theft Auto 3 toczy się w mieście Liberty City znanym już graczom z GTA 1 . Miasto dzieli się na trzy dzielnice – Portland , Staunton Island oraz Shoreside Vale poniżej opiszę je po kolei :

PORTLAND

Portland jest rejonem przemysłowym przeważają tu fabryki, doki i magazyny. Wśród pojazdów przeważają ciężarówki oraz starsze pordzewiałe osobówki. Na ulicach spotkamy najczęściej dziwki, robotników i gangsterów. W nocy lepiej pozostań w domu.


STAUNTON ISLAND

Jest to najbogatsza dzielnica tutaj znajdują się biurowce, sklepy, kasyna oraz apartamentowce.Po ulicach poruszają się luksusowe limuzyny i coupe. Ludzi których spotkamy na ulicy będą przeważnie ubrani w garnitury ale nie zabraknie też drobnych złodziei. Ogólnie jest tutaj dość bezpiecznie.SHORESIDE VALE

Wyczuwa się tu klimat przedmieść dużego miasta. Znajduje się tutaj lotnisko oraz senne osiedla, ale zarazem mieszkają tutaj najwięksi z Liberty City więc miej się na baczności.