Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Liberty City Stories: Multiplayer
   
01.11.2007 19:29:00

W GTA:LCS pojawiła się możliwość zagrania w tryb multiplayer. Możemy zagrać w siedem trybów z ludźmi z jednego pomieszczenia (maksimum 6 osób) za pomocą Wi-Fi.

Po mapie są porozrzucane różne bonusy takie jak niewidzialny radar, dodatkowe życie, większe obrażenia, natychmiastowa naprawa wozu oraz lepsza przyczepność. Poniżej znajduje się opis wszystkich trybów.


Pospolity deathmatch. Możemy grać każdy na każdego lub w drużynach. Wygrywa gracz/drużyna z największą ilością punktów.
Tworzone są dwa teamy. Każdy z nich ma bazę a w niej cztery limuzyny. W gangu wyznaczona zostaje grupa atakująca i broniąca. Ta pierwsza ma za zadanie zniszczyć limuzyny wroga a druga chronić przed atakiem. :O Wygrywa team, który zniszczy wszystkie wozy.
Zadanie polega na kradzieży wozu jednego teamu i zawiezienia go do swojej bazy. Utrudnienie polega na tym, że aby zdobyć punkt musimy mieć dwa wozy - swój i wroga.
Zostaje wytypowany jeden gracz a reszta ma go skasować. ;> Gdy zostanie zabity na jego miejsce wchodzi inny gracz. Gra się kończy gdy wszyscy będą wąchać kwiatki od dołu a wygra ten, ktory najdłużej utrzyma się przy życiu. ;o
Wyścigi lecz tym razem wszystkie chwyty dozwolone - strzelanie, zmienianie pojazdu w trakcie rajdu itp.
Tryb polega na dostarczaniu pojazdów w określone miejsce. Wygrywa gracz, który będzie miał najwięcej pieniędzy.
Gracze starają się zdobyć czołg. Gdy ktoś już będzie za sterami wozu będzie musiał jak najdłużej wytrzymać. Reszta jest uzbrojona w wyrzutnie rakiet. Wygrywa gracz, który najdłużej przetrwa.