Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA4: Multiplayer
   
15.03.2008 11:03:00

W najnowszej produkcji Rockstara pojawiło się 15 trybów sieciowej rozgrywki. Maksymalnie w grze może wziąć udział 16 osób. Aby przystąpić do rozgrywki w telefonie należy wybrać opcję MULTIPLAYER, zmodyfikować ustawienia i zaprosić znajomych. Na początku każdy gracz wybiera swoją postać, a następnie modyfikuje ją według własnych upodobań (mamy do wyboru zmianę koloru skóry, płci, ubrań czy włosy). Dostępne tryby zostały opisane poniżej.

W trybie single-player jest to misja co-op. W multi to tryb rozgrywki, który polega na chronieniu przestępcy i dowiezienie go w dane miejsce. Zostają więc stworzone dwie drużyny, jedna przestępców, która eskortuje złoczyńcę w bezpieczne miejsce, a druga to oddziały SWAT, które muszą powstrzymać grupę pierwszą.
Twoje zadanie polega na dostarczaniu pojazdów w miejsce docelowe. W niektórych przypadkach w pojeździe może znaleźć się paczka z narkotykami, za którą dostaniesz więcej szmalu.


To samo co wyżej, jednak w rywalizacji drużynowej.
Brak informacji...
Brak informacji...
Jesteś jednym z mafiosów Kenny'ego Petrovicia. Twoim zadaniem jest wykonywanie zleconych Ci zadań szybciej niż Twoi rywale.
Mamy tu do czynienia z takim samym trybem rozgrywki, jaki został opisany wyżej, z tym, że tym razem jest to rywalizacja drużynowa.
Stary, dobry deathmatch powraca! Tryb polegający na wyeliminowaniu przeciwników, uważając, żeby samemu przy tym nie zginąć. Administrator ustala liczbę przechodniów, interwencję policji, oręż oraz natężenie ruchu w mieście.
Team Deathmatch jest to nic innego jak pospolity deathmatch, tym razem jednak nie gramy sami. Odbywa się rywalizacja pomiędzy teamami, każda z nich ma za zadanie wyeliminowanie przeciwnika. Standard.
Jest to tryb bazowy. Są dwie drużyny, atakująca i broniąca. Obrońcy oczywiście mają za zadanie chronić swoją bazę przed wrogą drużyną, która ma za zadanie ją przejąć.


Są dwie drużyny. Jedna z nich to policjanci, a druga złodzieje. Zadanie mundurowych polega na jak najszybszym zatrzymaniu przestępców, podczas gdy ci drudzy, nie mogą dać się złapać. Policja może śledzić przestępców na GPSie.
W najnowszej części GTA nie mogło zabraknąć szybkich wozów, i wyścigów ulicznych. Zadaniem gracza jest ukończenie trasy szybciej niż przeciwnicy. Admin ustala, w jakich pojazdach będziemy się poruszać oraz o ilości okrążeń.
To samo co wyżej, jednak tutaj pojawia się element walki pomiędzy rywalizującymi ze sobą graczami.
Brak informacji...
Przykład znanego i lubianego "Róbta co chceta!", to od Ciebie co gdzie i z kim będziesz porabiał w trakcie tej rozgrywki. Żadnych zasad!