Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
San Andreas: Posiadłości w LS
   MaXko
24.06.2005 19:46:00

W San Andreas mamy możliwość (podobnie jak w Vice City) kupowania kryjówek i biznesów. Poniżej opisane są mety, które można kupić na terenie całego stanu. Zakup ich wszystkich jest wymagany do przejścia gry w 100%


Tu zostały opisane kryjówki z których możemy korzystać na terenie Los Santos.


No cóż. Pierwszy dom w którym dano nam zamieszkać w grze. Tak naprawdę należał do matki CJ’a. Gdy sam Carl przyjeżdża w rodzinne strony okazuje się, że pod jego nieobecność Big Smoke i Ryder pilnowali domu (z racji tego, że matka zmarła). Mamy do dyspozycji garaż na dwa samochody, garderobę oraz broń (aparat, spray i kilka broni po zamazaniu tagów).


Wyposażenie: Garaż, Garderoba, Save
Dodatki: broń (czytaj opis.)
Cena: ----Trzy prawie identyczne domki. Mają na swoim wyposażeniu Garderobę oraz Dyskietkę do zapisu gry. Niestety tylko to... Ale w sumie za 10000$ opłaca się kupić, np. gdy zdobywamy pobliskie tereny gangów.


Wyposażenie: Garderoba, Save
Dodatki: ----
Cena: 10000$ (każdy)Można by to nazwać willą. Posiada garaż, garderobę i jest położona praktycznie przy samej plaży. Raj dla fanów opalenizny ;D


Wyposażenie: Garaż, Garderoba, Save
Dodatki: Blisko morza
Cena: 30000$Apartament w bloku. W sumie wnętrze o ile się różni od tego z Santa Maria to mało się różni. Nie mamy garażu, ani jak można by się po nazwie okolicy spodziewać dostępu do plaży.


Wyposażenie: Garderoba, Save
Dodatki: basen
Cena: 10000$Gigantyczna willa położona na przedmieściach Los Santos. Ma garaż, garderobę a nawet basen... Tylko cena 120000$ odstrasza.Szkoda ;f


Wyposażenie: Garaż, Garderoba, Save
Dodatki: basen
Cena: 120000$ (!!)Wspaniałe wnętrze tej willi należącej do rapera z Los Santos – Madd Dogga, zapiera dech w piersiach. Basen wewnątrz, automaty do gry a nawet własna siłownia. Super sprawa. Szkoda, że nie można od razu kupić... no i, że nie ma garażu ;l.


Wyposażenie: Garderoba, Save
Dodatki: basen, siłownia itp.
Cena: Nagroda za ukończenie misji "House on the hills"Tu zostały opisane kryjówki z których możemy korzystać na teranach pozamiejskich, tzw. Badlands'ach.


Punkt sejwujący (inaczej się tego nazwać nie da...), który dostajemy od Tenpenny’ego i Pulaskiego z okazji wywiezienia Carla z miasta ;). Tylko Dyskietka... no i na początek przydaje się też ten Sanchez, stojący obok.


Wyposażenie: Save
Dodatki: Sanchez
Cena: ----No wreszcie prawdziwy dom, a nie publiczna toaleta ;f. Posiada garderobę i dyskietkę. Zaletą jest również to, że z tego miejsca mamy blisko do dróg prowadzących na szczyt Mount Chilliad.


Wyposażenie: Garderoba, Save
Dodatki: piękne widoki? ;f
Cena: 20000$Chatka taka no... Warunki gorsze chyba od tych, które panowały w chatce Kubusia Pija...Puchatka ;D. No, ale zawsze mamy stąd bliżej, by pozwiedzać okolicę, nieprawdaż?


Wyposażenie: Garderoba, Save
Dodatki: ----
Cena: 20000$No mamy dom. Dom jak dom. Duży, z garażem. Poza tym ładne zachody słońca stąd widać ;)


Wyposażenie: Garaż, Garderoba, Save
Dodatki: ----
Cena: 35000$Kolejny dom z garażem. Tym razem w nazwijmy to... mieście powiatowym. Blisko znajduje się posterunek policji i tym podobne sprawy. W sumie to opłaca się kupić. Posiada Garaż jako jedna z niewielu miejscówek w tym regionie.


Wyposażenie: Garaż, Garderoba, Save
Dodatki: ----
Cena: 40000$Farma do kupienia. Przerażająco droga i bezużyteczna. Trudno się na nią dostać. Znajdziemy tam wszelkiej maści maszyny rolnicze oraz Sancheza. Kup... ale dopiero jak nie będziesz miał na co innego wydać pieniędzy ;f.


Wyposażenie: Garderoba, Save
Dodatki: "Kupiłem czarny ciągnik..."
Cena: 100000$ ( :O )Kryjówka szalonej i nieobliczalnej kuzynki Cesara – Cataliny. No chatka jak chatka... Sejw jest i tyle... a wewnątrz (czytam z cut-scenek ;]) musi być nieźle wyposażona (jakieś łóżka z kajdankami i te sprawy ;f). Obok stoi Buffalo i leży bezwładnie łopata.


Wyposażenie: Save
Dodatki: Buffalo, łopata
Cena: Nagroda za wykonanie misji "First Date"