Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA2: Wang Car
   Pax21
11.04.2005 13:26:00

Oprócz bonusu w postaci dodatkowych map w drugiej dzielnicy Residental jest do wychaczenia 8 sportowych aut Wang Car, za zaparkowanie każdego w garażu Wanga Car dostajemy 5000$ (dzieje się to automatycznie po wejściu do auta) Poniżej opiszę jak zdobyć każdy z nich:


Wang Cars Garage Bonus


  • Wang nr 1 znajduje się w Dominatrix przy głównej alei obok posterunku policji w wieżyczce. Do wiezyczki dostaniesz się skacząc po skrzynkach. Miejsce postoju jedynki zaznaczyłem na mapie.


  • Wang nr 2 znajduje się w Mobile RV Park dojazd do niego jest bardzo prosty jedziesz na północy-zachód RV Parku (tam gdzie dostajemy ostatnie misje od Billy'ego Bob Bean'a) dojeżdżasz tam do końca płotu , ustawiasz wóz na wschód, rozpędzasz się przeskakujesz wodę (drewniana skocznia) i dwójka jest twoja. Miejsce oczywiście zaznaczone na mapie.


  • Wang nr 3 znajduje się w Belmont, na wysepce sam skraj mapy, południowy-wschód patrząc od dołu pomiedzy wyspą Prison a warsztatami dostać możesz się tam tylko w jeden sposób używając skoczni (zasada taka sama jak z Wangiem nr 2) najłatwiej trafić tam od strony warsztatów. Wysepka z trójką wyglada tak miejsce zaznaczone oczywiście na mapie.


  • Wang nr 4 znajduje się w Largo na południowym wybrzeżu aby się do niego dostać musisz wjechać w dużą kratke ściekową (łatwiej trafić od strony gangu Scientis) jadąc tym ściekiem xD najepiej trzyj o lewą krawęć (jeśli wjedzesz od zachodu to analogicznie trzyj o prawą krawędź) a w tedy wpadniesz w tunelik a nasępnie zobaczysz czwórkę . Miejsce postoju zaznaczone na mapie.


  • Wang nr 5 znajduje się w dzielnicy Stromberg. Niestety dojazd jest dosyć skomplikowany. Akcje zdobycia nr 5 zaczynamy na placyku The Mall (oznaczonym na mapie „D5”) musisz dostać się po schodach na mały dach, do którego dochodzą rury. Tymi rurami dostaniesz się na dach w dzielnicy Stromberg, na którym stoi wang nr 5. Mapa.