Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA1: Multiplayer
   
02.11.2007 11:17:00

Grand Theft Auto, gra wszechczasów. Innowacyjna "gangsterka", w której twórcy umieścili również tryb gry wieloosobowej. Aby zagrać przez sieć należy mieć jedynie aktywne połączenie sieciowe.

Dołączyć do gry można dzięki opcji "Join Network". Wystarczy wpisać nick pod jakim będziemy widoczni, nacisnąć na "Połączenie internetowe TCP/IP" i wpisać IP osoby, z którą chce się pograć. Nic prostszego.

Jeżeli natomiast to Ty chcesz założyć serwer, powinieneś wejść w "Gather Network", wybrać login oraz mapę, na której będzie się toczyła rozgrywka i kliknąć "Połączenie internetowe TCP/IP".

Wcześniej wspomniałem o mapach, a więc opowiem tutaj trochę o nich. Dostępne są dwie mapy: Deathmatch oraz tak zwany Cannonball. Ten pierwszy polega poprostu na zabiciu wroga za co otrzymujemy punkty bądź fragi (osoba, która tworzy serwer wybiera na początku). Gracz z maksymalną liczbą punktów / fragów wygrywa! Tryb Cannonball jest to wyścig, w którym trzeba jak najszybciej pokonać trasę i w którym liczy się umiejętność kierowania pojazdem.

Podsumowując, tryb multiplayer w Grand Theft Auto jest naprawdę przyjemny i znacznie wydłuża "życie" tej fantastycznej gry :)