Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
SA:MP 0.3z
   GeeWhiz
16.02.2014 10:36:34

Ekipa zajmująca się projektem San Andreas Multiplayer zaledwie kilka dni temu postanowiła wydać ostatnią, oznaczoną symbolem "0.3z", wersję multiplayera, jeszcze przed premierą oczekiwanej od kilku lat łatki sygnowanej numerem 0.4. Zmiany, które znalazły się w najnowszej modyfikacji dotyczą przede wszystkim zabezpieczeń i odnoszą się zarówno do samego klienta jak i serwera. Dla twórców multiplayera ochrona przed atakami z zewnątrz to największa zmora, będąca nie lada wyzwaniem. Tłumaczy to potrzebę systematycznego puszczania w obieg tego typu aktualizacji. 

Twórcy nie zapomnieli jednak o niedogodnościach, które ujawniały się bezpośrednio w rozgrywce. W tym momencie mam na myśli, problem związany z oddawaniem strzału w kierunku przeciwnika. Ekipa postanowiła zsynchronizować zadawanie obrażeń, co ma skłonić graczy do powrotu w tryb gry -deathmatch. 

Jeśli ktoś z was, chciałby na własne oczy prześledzić zmiany, to zachęcam do pobrania najnowszego klienta.

Kliknij, aby pobrać


kategorie: multi, San Andreas


Komentarze

Informacja
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.

Informacja
Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.