Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA2: Solucja
   
26.10.2007 16:54:00

DOWNTOWN

POCZĄTEK

TUTORIAL

Nagroda: Uzi, znak GTA2
Typowa misja treningowa, więc nie spodziewaj się strzelaniny :P Odbierz telefon i wysłuchaj przemowy (w sumie nic ciekawego :>). OK, koniec przynudzania - jak skończy gadać, jedź za strzałką i wsiądź do wozu. Teraz zaczyna się kolejna, nudna część misji: musisz pozwiedzać tereny gangów i odbierać ich telefony informacyjne. Gdy zakończysz to krążenie po mieście, udaj się do miejsca, w którym zaczynałeś.

ZAIBATSU

Misję dla tego gangu wykonasz gdy odpowiesz na telefony w Omnitron, Zarelli i Zaibatsu HQ.

WHELLER-DEALING

Nagroda: $20.000
Zaibatsu nie może sobie pozwolić na to, żeby Yakuza sprzedawała lepsze dragi. Twoim zadaniem jest odebranie towaru i dostarczenie go dilerom Z. Gdy zabierzesz walizkę ruszy zegar odliczający czas. Na rozwiezienie narkotyków masz trzy minuty. Gdy ostatni diler otrzyma towar misja zakończy się, a Ty dostaniesz kasę :)

COP CAR CRUSH

Nagroda: $20.000
Pewien koleś ma z Zaibatsu na pieńku, a Ty musisz się z nim rozprawić. Podążaj za strzałką, "pożycz" radiowóz, następnie pojedź w miejsce obok stacji i użyj klaksonu (przytrzymaj tabulator). Kiedy nasz kolega już usadowi się w wozie, odwieź go pod żuraw i pożegnaj się...

YUTES MUST DIE!

Nagroda: $40.000
Zdrajcy... zdrajcy... muszą zginąć. W tej misji należy pojechać do pewnego gościa i "nakłonić" go do mówienia (uderz faceta pięścią). Powie Ci on gdzie znajdziesz jego szefa. Przed wyruszeniem pod wskazany adres, musisz odnaleść w pewien pojazd. Podążaj za strzałką i weź wskazany wóz. Teraz do bazy Z, nasi koledzy z gangu będą analizowali jakieś informacje znalezione w samochodzie. Co teraz? Zaprezentuj gościowi jak wygląda prasowanie samochodu od środka i ciesz się z kolejnych zarobionych pieniędzy.

LICK THOSE LOONIES

Nagroda: $40.000
UWAGA: Nie podchodź do tej misji jeżeli nie masz pancerza i karabinu maszynowego. Twoim zadaniem jest rozwalić Loony'ch. W tym celu podskocz do ich siedziby i zabij ludzi strzegących wozu. Następnie weź samochód gangu i jedź zamontować bombę. Gdy już załatwisz sprawę wróć w miejsce, z którego ukradłeś furę. Wstaw autko do garażu. Po chwili powinno nastąpić wielkie BOOOOM. Niestety kilku gangoli przeżyje. Skocz po vana, weź kilku ludzi z Z i podjedź dobić resztę zielonych kolegów. Mimo, że masz wsparcie Zaibatsu większość roboty będziesz musiał odwalić sam. Gdy skończysz zadanie uciekaj z terytorium Loonych, albowiem już nie będą Cię lubili.

BIG BANK JOB

Nagroda: $40.000
Szef Z potrzebuje tzw. "czystej" forsy, a Ty masz mu ją dostarczyć. Jak? Okradając bank oczywiście :> Zgarnij z ulicy bankowy truck i podjedź nim pod bank. Gdy zostaniesz sprawdzony, brama otworzy się, a Ty uzyskasz dostęp o pieniędzy, które musisz zabrać. Po tej czynności wynoś się z budynku, jedź do garażu. Pewnie teraz pomyślisz, że to koniec? Nie, to nie koniec. Najgłupsza część całego zadania: jedź do kolesia z Zaibatsu i odbierz od niego walizkę. Wręcz ją gliniarzowi. Ten wejdzie do samochodu, który po kilku sekundach eksploduje. Po wszystkim udaj się do kryjówki.

ARMORED CAR CLASH!

Nagroda: $60.000
Sześć minut oraz dwa kulo/bazuko -odporne wozy, które musisz zniszczyć. Łatwo nie będzie, jedyny sposób żeby skasować te auta to taranowanie je innym pojazdem. Misję zakończysz w momencie, gdy obydwa cele zostaną unicestwione.

BANK VAN THIEFT!

Nagroda: $60.000
Tym razem twoim zadaniem jest capnięcie ciężarówki bankowej, pilnowanej przez Yakuzę. Jak tylko wsiądziesz do wozu i ruszysz, na ogon siądą Ci wozy japończyków. Najlepiej będzie, gdy po prostu wyjdziesz z trucka i rozprawisz się z nimi za pomocą UZI. Tylko uważaj, bo jeden z Japońców ma bazookę! Po uporaniu się z problemem, wróć do wozu i odstaw go do garażu.

YAKUZA

Aby popracować dla Yakuzy udaj się do Shiroto, Funabashi i Ukita.

BANK ROBBERY!

Nagroda: $20.000
Boss Yakuzy ma w banku nielegalne konto. Musisz pomóc członkowi gangu wydostać się z pieniędzmi z owego miejsca. Bierz wóz i jedź za strzałką. Trzeba oczyścić drogę z gliniarzy (chyba wiesz co należy zrobić?). Po wybiciu psów, pojawiają się następni. Uciekaj z kumplem do wozu i jedź do lakiernika przemalować karoserię. Gdy to zrobisz wracaj do kryjówki.

GET ZITZAKI!

Nagroda: $20.000
Yakuza życzy sobie, żebyś dowiózł im nowego profesora do głównej siedziby. Bierz furę gangu i jedź za strzałką. Na miejscu zatrąb, a profesorek wejdzie do wozu. Teraz wróć do laboratorium zleceniodawców. To wszystko.

HAPPY GASH-SMASH!

Nagroda: $40.000
Loony mają dług u Yakuzy. Bierz jakiś wóz i pędź na spotkanie. Pułapka, wróg wysypie się z czarnej ciężarówki. Ty też wysiądź i powybijaj wszystkich Loony'ch jakich tylko zobaczysz (uważaj na gościa z koktajlem mołotowa). Po wyeliminowaniu wroga zaplanuj zemstę. Ukradnij wóz Coca-Coli (Loony kochają Colę :O) i zamontuj w nim bombę. Teraz jedź do kwatery zielonych i wysadź ich zbiorniki z gazem rozweselającym (najpierw opuść truck, następnie oddal się na bezpieczną odległość i zdetonuj bombę naciskając lewy Crtl).

FOLLOW THAT TRAITOR!

Nagroda: $40.000
UWAGA: Przed misją upewnij się, że masz pełen pancerz i dużo amunicji do UZI. Szef Yakuzy podejrzewa, że jeden z jego ludzi sprzedaje informacje dla Zaibatsu. Śledź go i namierz jego kryjówkę. Na koniec jeszcze pokaż mu jak się traktuje zdrajców! Skontaktuj się z gościem, który zawodowo zajmuje się... torturami. Teraz najtrudniejsza część zadania: należy zabić zdrajcę i jego ludzi (są uzbrojeni w karabiny maszynowe). Najlepiej wziąć jakiś wóz (skombinuj coś szybkiego) i rozjechać przynajmniej pięciu ochroniarzy, a potem zająć się resztą w tradycyjny sposób.

GET GAMMA REI!

Nagroda: $40.000
Trzeba "przejąć" pewnego pana zanim wygada ważne informacje Loony'm. Do tego zadania będziesz potrzebował karetki. Jak ją zdobyć? Najlepiej zabij kilku przechodniów (tak żeby gliny tego nie wyczaiły, bo inaczej będziesz miał kłopoty), a po chwili karetka zjawi się. Gdy ją zdobędziesz, podążaj za strzałką do szpitala i zabierz do wozu naszego przyjaciela. Teraz twoim zadaniem jest dostarczenie go do kryjówki Yakuzy. Pojawią się też mordercy Loony'ch, ale olej ich. Po prostu jedź za strzałką do celu i zakończ misję.

SWAT VAN SWIPE!

Nagroda: $60.000
Boss potrzebuje wózek SWAT'u. Wywołaj zamieszanie na ulicy, a samochód sam do ciebie przyjedzie :) Zabierz go i odstaw do garażu.

STOP THE TANK

Nagroda: $60.000
Rozwal czołg. Przed misją dostaniesz bazookę. Najlepszym sposobem zniszczenia owego giganta, jest wyprzedzenie go i rozpoczęcie ostrzału z rakietnicy. Tylko uważaj - czołg ma obstawę złożoną z ludzi uzbrojonych w UZI.

LOONIES

Odbierasz telefony znajdujące się w FruitBat i Sunnyside.

PIZZA CAKE!

Nagroda: $20.000
W menu pizzerii ulubione danie szefa zostało zastąpione jakimś innym gównem. Musisz jakoś "sprawić", żeby potrawa wróciła na swoje miejsce w karcie dań. Jak tego dokonać? Najlepiej i chyba najprościej będzie przestraszyć właściciela. W tym celu udaj się po materiały wybuchowe i wysadź lokal w powietrze. Po wszystkim okazuje się, że samochód wiozący to niedobre żarcie zmierza właśnie do zniszczonego obiektu. Musisz skasować ciężarówkę zanim dotrze na miejsce.

RADIO ZA-ZA!

Nagroda: $20.000
Zaibatsu produkuje narkotyk, po którym wszyscy się zabijają. Musisz zlikwidować fabrykę tych wstrętnych dragów. Niestety ktoś sypnął i Z dowiedziało się, że złożysz im wizytę dlatego na miejscu będzie Cię wyczekiwał komitet powitalny złożony z ludzi z pistoletami i koktajlami mołotowa. Nie idź przez most - na pewno w kilka sekund później zginiesz. Pójdź drogą na około, podłóż bombę i zdetonuj ją. Narkotyk Zaibatsu już nigdy nie wróci na ulice.

DESTROY J-LAB!

Nagroda: $40.000
Udaj się po materiały wybuchowe, a gdy będą już w Twoim posiadaniu jedź pod laboratorium. Tam podłóż bombę, uważając stale na ludzi Yakuzy. Po zamontowaniu ładunku wejdź na platformę na górze i poobserwuj wielki wybuch.

DEMENTIA TO GO!

Nagroda: $40.000
Jedź do kumpla bossa, on powie Ci co i jak. Teraz skocz po broń i podjedź po Lance'a, który ma za zadanie odwrócić uwagę strażnika. Zaparkuj w wyznaczonym miejscu. Pozwól koledze pracować, a sam w tym czasie spróbuj dostać się do środka, zabić strażników, zniszczyć mechanizm otwierający bramę oraz zabrać limuzynę. Zostało Ci tylko odwiezienie autka do garażu.

WHO'S MAD

Nagroda: $40.000
Twe zadanie to usunięcie trzech killerów Zaibatsu. Jedź za strzałką i wyjdź na ulicę. Po jakimś czasie zabójcy pojawią się i zaczną nawalać do Ciebie z UZI. Chyba nie dasz się załatwić jakimś zwykłym oprychom?

TAXI DRIVERS MUST DIE!

Nagroda: $60.000
Szef Loony'ch obawia się, że taksówkarze chcą go zdetronizować. Dlatego też Ty, człowiek od mokrej roboty, otrzymałeś zaszczytne zadanie odesłania z tego świata trzech kierowców. Pamiętaj, nie możesz zniszczyć wozu. Najlepszym sposobem na wykonanie tej misji jest porwanie taksówki i przejechanie kierowcy. Po wszystkim trzeba jeszcze odwieść samochody do żurawia.

GANG WAR A-GO GO!

Nagroda: $60.000
Bardzo ciekawa misja. Capnij Z-Type i usuń trzech najlepszych ludzi Yakuzy. Następnie zakoś ich wóz i zabij trzech ludzi Zaibatsu.

RESIDENTAL

ZAIBATSU

Wszystkie telefony znajdują się w The Village.

FIRE TRUCK FUN!

Nagroda: $30.000
Nareszcie możemy trochę się zabawić. Znajdź jakiś radiowóz i wejdź do niego. Widzisz zmianę? Tak, masz na sobie mundur gliniarza! Teraz jedź i przejmij ciężarówkę. Gdy już będziesz miał ten wóz, zabierz go do garażu. Potrzebujemy jeszcze firetruck'a. Są dwa sposoby na jego zdobycie: wywołaj pożar, a straż sama do Ciebie przyjedzie (ten sposób może zainteresować policję); drugi sposób to pojechanie pod remizę w Arbo (obok bazy wojskowej), więc jeżeli znasz miasto wystarczająco dobrze wybierz sposób drugi, a jeżeli nie znasz za dobrze to skorzystaj z pierwszego. Zdobyty pojazd odstaw do garażu, a następnie wsiądź do niego ponownie. Teraz najlepsza część misji. Podjedź do Mobile-RV i usmaż (tak, usmaż - zamiast armatki wodnej masz zamontowany miotacz ognia :]) trzydziestu Rednecków.

SCIENCE FRICTION!

Nagroda: $30.000
Twym kolejnym zadaniem jest wysadzenie centrum naukowego Scientist. Najpierw musisz przejąć pickup'a nafaszerowanego materiałami wybuchowymi. Gdy go znajdziesz, zabij od razu dwóch strażników z UZI i tych z koktajlami. Potem jedź do centrum naukowego, zniszcz mechanizm otwierający bramę oraz załatw strażników. Teraz zaparkuj wóz w oznaczonym miejscu i zdetonuj ładunek (pamiętaj, żeby przed tą czynnością oddalić się na bezpieczną odległość :>).

OPERATION Z!

Nagroda: $10.000
Musisz zdobyć cztery samochody wrogich gangów. Pierwszym naszym celem będzie Pickup Rednecks. Jedź za strzałką i odstrzel wszystkich gangoli jakich zobaczysz przy wozie. Potem bierz wóz i jedź z nim do garażu. Następny jest Meteor Scientists, krążący po mieście. "Pożycz" ten wóz i odtransportuj go do garażu. Kolejnym celem jest limuzyna szefa Rednecks. Żeby się do niej dostać należy skorzystać z pobliskiej rampy, a po przejęciu wozu użyć jej ponownie w celu opuszczenia parkingu. Ostatni pojazd to radiowóz, zaparkowany na przyczepie. Znajdź jakiegoś Truck'a, do którego bedziesz mógł podpiąć przyczepę i owieź całość pod żurawia. Tam autko zostanie rozładowane i przetransportowane do garażu.

LAW ENFORCEMENT LARCENY!

Nagroda: $30.000
Twoim zadaniem jest kradzież wozów SWAT i FBI. Podchodź do tej misji tylko z pełnym magazynkiem i armorem.

VALDEZ ALERT!

Nagroda: $50.000
Misja, po której miałem koszmary ;o Jeżeli myślisz, że to zadanie to kolejna robota na 3 minuty to grubo się mylisz. Uzupełnij armor, amunicję i uzbrój się w cierpliwość, bo przejście tej misji za pierwszym razem jest chyba nie możliwe - musisz zniszczyć generatory Scientists. Dostajesz kilku ludzi Zaibatsu, bierz jakiś wóz (najlepiej szybki oraz pojemny) i za strzałką. Wykonaj kilka stuntów, w tym jeden duży, który zabierze Cię na dach bazy Scientists. Zostaw tam wóz i ruszaj z obstawą na wroga. Teraz najtrudniejsza część misji. Znajdź i wysadź dwa generatory. Każdy z nich jest solidnie chroniony. Chłopcy z Zaibatsu dość szybko zginą, więc licz tylko na siebie. Zabijaj każdego wrogo nastawionego do ciebie człowieka, inaczej szybko będziesz wąchał kwiatki od spodu. Gdy generatory wylecą w powietrze, uciekaj do miejsca w którym zacząłeś akcję i spieprzaj z siedziby naukowców.

MURDER IN THE MALL!

Nagroda: $70.000
Kolejna bardzo trudna misja. Musisz pojechać do siedziby Scientists i zabić stu przeciwników, używając tylko broni palnej (rozjeżdżanie odpada). Najgorsze jest to, że gdy respect u nich będziesz miał na najniższym poziomie, zaczynają atakować miotaczami ognia. Możesz więc po prostu "uzupełnić" sobie szacunek do 100% i dopiero podejść do zadania. Będzie wtedy choć trochę łatwiejsze.

DISTRACTION ACTION!

Nagroda: $70.000
Jedź i wysadź generatory. Następnie zabij wszystkich strażników i weź vana z przyczepą. Teraz musisz "utrzymać się" przez minutę. Najlepszy sposób: po prostu wjedź w jakąś alejkę i przeczekaj aż czas minie (chyba, że masz ochotę na małą zadymkę ;)).

SCIENTISTS

Misje dla naukowców możesz odebrać w Scientists Research Center oraz w Stromberg

FAKE TRUCE!

Nagroda: $30.000
Weź autobus i jedź kolejno po ludzi Rednecks oraz Zaibatsu. Potem odwiedź siedzibę naukowców, a Twoi koledzy pokażą jaki "rozejm" mieli na myśli.

SINK OR SWIM!

Nagroda: $30.000
Capnij taksówkę i zabierz na pokład czterech ludzi Zaibatsu. Na koniec jedź do dźwigu, a ten przetransportuje Twoich pasażerów do wody.

LABRAT'S PLAN!

Nagroda: $50.000
"Statystyki" mówią, że szeregi Zaibatsu powiększyły się. Zlikwiduj więc 47 ludzi wroga, to powinno wystarczyć. Tradycyjnie pamiętaj o kamizelce i amunicji do UZI.

REDNECK ATTACT!

Nagroda: $50.000
Obroń siedzibę Scientists przed Redneck'ami. Powinieneś po prostu mieć dużo amunicji i pełny pancerz. To wszystko.

GRAN'PA WE LOVE YOU!

Nagroda: $50.000
Musisz wygrać pickup'a. Jak go wygrać? Zabijając trzech ludzi w czasie poniżej 3 minut :> Gdy zdobędziesz kluczyki, jedź po Gran'pa i odwieź go do bazy Scientists. Niestety to nie wszystko. Na ogon wsiądzie Ci kilka wrogich pojazdów, ale to raczej nie problem dla kogoś takiego jak Ty :)

TAXI TRAITOR TEST!

Nagroda: $70.000
Należy zabić trzech zdrajców, wykorzystując zdalnie sterowane taksówki. Jednak abyś został dopuszczony do tych taksówek, musisz zdać test. Przejedź pięć okrążeń w trzy minuty. Test jest tak łatwy, że... aż za łatwy :) Teraz, gdy już masz taksówkę jedź po klienta i np. wjedź z nim do wody, albo podpal autko - to już od Ciebie zależy jak ją zniszczysz. Czynność powtórz jeszcze dwa razy.

WATER CARRY ON!

Nagroda: $70.000
Zlikwiduj Spółkę Wodną SA :O Podążaj za strzałką i zniszcz cztery cele. Przyszedł czas na generator. Po rozwaleniu tego urządzenia włączy się alarm. Musisz wybić strażników i iść za strzałką w celu zakończenia misji.

REDNECK

Aby odebrać zadania od Redneck udaj się do Moblie RV.

BLOW JOB

Nagroda: $30.000
Bierz pickup'a i jedź pod chatę. Tam zdetonuj bombę (po wysadzeniu budynku będzie widoczny kibel, który nie uległ zniszczeniu :>). Po wszystkim wiej. Teraz zabierz się za drugi wóz. Podjedź nim pod blokadę Zaibatsu i tam również zdetonuj ładunek. To tyle.

DOUBLE-CROSS CRUSH!

Nagroda: $30.000
Ukradnij Z-Type i przejedź 50 ludzi Scientists. To samo zrób z Meteor'em, tylko zamiast zabijania naukowców sprzątnij 50 Zaibatsu.

BENSON BURNER!

Nagroda: $40.000
Komendant policji pragnie dostać nowego Bensona. Ukradnij go i jedź zamontować bombę. Teraz do dźwigu. Okazuje się, że potrzebujesz Trucka, więc jego po prostu też ukradnij. Gdy tylko wóz zostanie załadowany na przyczepę eksploduje, a szef policji razem z nim.

GREATEST HITS!

Nagroda: $50.000
Musisz uratować bossa przed killerami Zaibatsu. Po uporaniu się z najeźdźcami, weź jakiś samochód i zamontuj w nim bombę. Za strzałką dojedziesz do miejsca pilnowanego przez Zaibatsu. Bombkę wysadź przy ich wozie.

TANKS-GIVIN'!

Nagroda: $50.000
Szefowi zamarzył się czołg, a Ty musisz go dostarczyć. Jedź za strzałką. Na miejscu zniszcz generator oraz zabij strażników. I do czołgu. Gdy tylko do niego wejdziesz, zacznie Cię ścigać armia. Spokojnie, poradzisz sobie - po prostu unikaj kontaktu z innymi czołgami a wszystko będzie dobrze :)

GANG CAR BOMB!

Nagroda: $70.000
Jedź na teren Scientists i zniszcz pięć samochodów tego gangu. To samo zrób na terytorium Zaibatsu.

PANAL TIES!

Nagroda: $70.000
Bardzo ciekawa misja. Zajedź pod sex shop i wejdź do wozu. Zostaniesz aresztowany. Musisz skontaktować się z niejakim The Hump'em. Otrzymasz od niego kartę i dostęp munduru gliniarza. Teraz trzeba zabić ośmiu strażników. Co ciekawe, gdy zaczniesz strzelać wszyscy będą się zabijali. Zniszcz mechanizm odpowiedzialny za otwieranie bramy, weź jakiś wóz i uciekaj z tego miejsca.

INDUSTRIAL

ZAIBATSU

Jest to ostatnie spotkanie z tym gangiem w grze. Gdy masz odpowiednią ilość szacunku udaj się do Chemisists, House of guns oraz Power Core.

IT WAS AN ACCIDENT!

Nagroda: $40.000
Boss poprosi Cię o specjalną przysługę. Jedź we wskazane miejsce, przejedź dwóch ochroniarzy i zabierz ich wóz. Dostarcz go do człowieka ot tak strzelającego sobie :) Ten po chwili zabije się bazooką. Teraz zwiń vana z Hot-Dog'ami i jedź do gościa, który je zatruje, abyś mógł użyć ich na terenie Krishna. Ostatnia część zadania polega na podjechaniu do faceta, który przekaże Ci mechanizm zdalnie sterujący. Podjedź limuzyną do ruskich i zwab ich na "przyjęcie" u Krishna.

GRAND THEFT AUTO!

Nagroda: $40.000
Wyczerpująca misja, polegająca na kradzieży samochodów. Pierwszym celem jest Jefferson broniony przez Krishna. Porozjeżdżaj członków wrogiego gangu i zabierz wóz. Odtransportuj go na miejsce. Kolejny pojazd to Bulwark mafii jeżdżący po mieście. Ukradnij go i zawieź w wyznaczone miejsce. Kolejny samochód znajdziesz na Obłąkanych Wyspach, na których obóz rozbili... Rednecks! Niestety nie będą oni do Ciebie zbyt pozytywnie nastawieni. Powykopuj kilka stuntów i bierz furę. Uciec możesz wyskakując przez rampę. Ostatni wóz czeka na przyczepie, więc zaopatrz się w Truck'a. Towar zabierz do żurawia, a następnie odjedź nim do miejsca zrzutu.

LOOK OUT!

Nagroda: $60.000
Potrzebujesz Trucka rosyjskiej mafii. Jedź na miejsce (oczywiście strzeżone) i ukradnij wóz. Niestety bramy są pozamykane, wiec pojedź po klucznika - on otworzy drzwi. Przy otwieraniu drugiej bramy zginie w wybuchu mini bomby. Teraz przyszedł czas na Ciebie. Zwiń Bulwark'a (auto ruskich) i wjedź przez bramę. Zabij strażników (UZI) i przeskocz samochodem na drugą stronę. Gdy będziesz miał ciężarówkę, zniszcz generatory otwierające bramę. Teraz wracaj do garażu uważając cały czas na wozy wrogiej mafii.

GANG WAR!

Nagroda: $60.000
Stare zadanie. Bierz wóz mafii i zabij 50 Krishna. To samo zrób z samochodem Krishna, ale tym razem zabij 50 ludzi mafii.

PAYBACK!

Nagroda: $20.000 + premia
Zaibatsu potrzebuje nowych ludzi do sprzedaży "legalnych" prochów ^_^ Porwij wóz ruskich i jedź róbić interesy. Potem do ludzi Zaibatsu, z nimi nie będziesz miał problemów. Kolejną grupką są sługusy Rosjan. Nie zamierzają współpracować, więc zabij ich. Dalej pojedź na spotkanie z dilerem - dostaniesz walizkę. Twoje kolejne zadanie to kradzież wozu mafii z jakimś specjalnym paliwem. Brama jest zamknięta, więc idź na około. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa. Przejdź po rusztowaniu i zabij strażników rzucając im koktajl mołotowa (jeżeli go nie masz będziesz musiał zabić ich już na dole z UZI). W końcu bierz Truck'a i uciekaj do garażu.

I'D LIKE A TANK PLEASE, BOB!

Nagroda: $80.000
Zdobądź kolejno następujące wozy: SWAT, FBI, czołg. Najłatwiej będzie po prostu wywołać małe zamieszanie.

ARMY BASE ALERT!

Nagroda: $80.000
Szef prosi Cię o kolejny czołg. Podskocz do bazy wojskowej i wybij strażników. Atakujące Cię czołgi możesz zniszczyć koktajlami. Teraz idź spokojnie po zdobycz. Gdy znajdzie się już w Twoim posiadaniu, ogłoszony zostanie alarm i będziesz musiał wiać z szóstym poziomem wanted levelu na karku. Odtransportuj łup do garażu Z. Ten moment jest najtrudniejszy. Należy jechać bardzo uważnie, tak aby nie zachaczyć o czołgi wroga.

RUSSIAN MAFIA

Misje dla rosyjskiej mafii możesz odebrać w The Cross, Brown-eye Sewage Plant oraz Russian HQ

HOT-DOG HOMICIDE!

Nagroda: $40.000
Niesmaczna misja. Twoim zadaniem jest... przerobienie ludzi na hot-dogi O_O Zwiń z ulicy autobus i wypchaj go ludźmi (poczekaj na przystanku). Gdy wszystkie miejsca zostaną zajęte skieruj się do fabryki mięsa i na koniec odwieź wóz z gotowymi hot-dog'ami do kucharza.

MMM, RUSSIAN SALIORS!

Nagroda: $40.000
Musisz zabić kilku dilerów Zaibatsu. Bierz Z-Type i namierz cele. Zabierz gości do wozu i zawieź ich nad morze. Tam dźwig wrzuci samochód do wody.

OFFICER DOWN!

Nagroda: $60.000
W ciągu pięciu minut zniszcz: dwa radiowozy, wóz SWAT i dwa pojazdy FBI. Po prostu zrób na mieście rozpierduchę :D

TANKS A LOT!

Nagroda: $60.000
Dostajesz bazookę, electro gun i zadanie zniszczenia trzech czołgów. Użyj electrogun'a do zabicia ochrony, a bazooki do zniszczenia czołgów.

KARMA ASSASINS!

Nagroda: $60.000
Twoim zadaniem jest usunięcie siedmiu zabójców Krishna. Po prostu wyjdź na ulicę, a oni sami do Ciebie przyjdą. Gdy zabijesz wszystkich zostanie Ci tylko likwidacja "naczelnego" mordercy w wozie opancerzonym. Weź jakiś samochód, uzbrój go w bombę, wysadź tuż obok pojazdu wroga i przeliczaj kolejną zarobioną kasę.

VEDIC MASSACRE!

Nagroda: $80.000
Jedź po ludzi szefa (będziesz do tego potrzebował samochodu mieszczącego przynajmniej pięciu chłopa, np. SWAT). Udaj się do świątyni i zacznij wybijać gang Krishna do momentu, w którym boss każe Ci przestać. Teraz musisz utrzymać się przy życiu przez dwie minuty. Cóż... abyś zdołał przeżyć, nie obejdzie się bez rozwalenia kilku Krishna.

SWIPE GRASS RESCUE!

Nagroda: $80.000
Udaj się do Power-Core. Na miejscu zniszcz generatory otwierające bramę i osłaniaj ludzi szefa (pamiętaj, że nie możesz zabić żadnego człowieka mafii). Gdy zjawią się killerzy, zabij ich. Po wykonaniu tej czynności zabierz więźniów do pewnego człowieka. Gdy ludzie bossa będą bezpieczni, zwiń radiowóz i jedź do kolesia. Teraz musisz nawalać go po twarzy aż wejdzie do wozu. Następnie zawieź go do syna szefa, gdzie zostanie ostatecznie załatwiony.

KRISHNA

Misję od Krishna możesz odebrać w ich bazie.

DECONSTRUCTION YARD!

Nagroda: $40.000
Musisz zniszczyć dziedziniec budowany na terenie Krishna. Aby się tam dostać jedź do Leo. On powiedział, że pomoże Ci, gdy zniszczysz dla niego generatory - czas więc na rewanż. Jak już dostaniesz się na teren budowy, zabij kierownika i ochronę, a następnie wysadź ciężarówkę Zaibatsu.

COP CAR SCRAP!

Nagroda: $40.000
Misja niezwykle banalna. Nawet nie ma co tłumaczyć. Ukradnij i dostarcz do żurawia trzy samochody.

COSSACK CONVERSION!

Nagroda: $60.000
Musisz wykraść ciężarówkę z bazy mafii. Teraz powinieneś pojeździć trochę po mieście i zebrać z ulicy pracowników. Gdy już Twój wóz będzie pełen robotników, jedź z nimi do garażu.

SUNBEAM CONTRACK!

Nagroda: $60.000
Bierz autobus Krishna i jedź po pomocników, a potem na teren ruskich. Tam załatw kilku ludzi z mafii tak, aby ich zabójcy się Tobą zainteresowali. Na koniec musisz jeszcze przetrzymać trzy fale ataków.

ROOFTOP RESCUE!

Nagroda: $60.000
Przed tą misją upewnij się, że jesteś wyposażony w bazookę ;o Jedź do fabryki Zaibastu i zniszcz trzy czołgi. Następnie rozwal generator otwierający bramę. By odbić więźniów, będziesz potrzebował wozu Krishna. Zdobądź takowy i podrzuć nim więźniów do domu.

CONVERSION EVASION!

Nagroda: $80.000
Kolejna misja polegająca na ratowaniu ludzi Krishna. Jedź, wysadź trzy generatory, a będą wolni :) Podążaj za nimi aż do limuzyny. Koledzy wsiądą do jednej, Ty wejdź do drugiej. Teraz przyszła pora na osłanianie wozu przyjaciół, by mógł spokojnie przejechać. Zabij ludzi Zaibatsu, wejdź do limo i pozwól, aby Krishna podążali za Tobą do kryjówki.

POWER STATION!

Nagroda: $80.000
Zniszcz stację paliwową Rosjan. Jedź na miejsce i podłóż cztery bomby. Punkty, w których masz je umieścić obstawione są ludźmi. Każdego musisz zabić, a na jego miejsce podłożyć ładunek. Pamiętaj o strażnikach. Po rozmieszczeniu bomb udaj się na rusztowanie i podziwiaj eksplozję.