Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Liberty City Stories: Solucja
   
02.05.2008 09:52:00

PORTLANDIntro

Misja: Home Sweet Home
Nagroda: $100

Witamy w Liberty City! Standartowo startujemy w Portland. Po cutscence jedziemy razem z Vinnie'm do Twojej nowej kryjówki, w której będziesz musiał zmienić ciuchy na bardziej eleganckie. Gdy będziesz już w stroju rodziny Leone, wracaj do auta i odwieź partnera do jego biura, w którym będziesz dostawać kolejne misje.

VINCENZO CILLI

Misja: Slacker
Nagroda: $100

Zadanie banalne, polegające na dowiezieniu dilera do klienta, który natychmiastowo potrzebuje towaru. Łatwo zarobione pieniądze.

Misja: Dealing Revange
Nagroda: $500

Vinnie nie przepada za konkurencją, czas więc rozprawić się z wrogimi dilerami. Jedź do Chinatown i obij twarz trzem dilerom rodziny Sindcacco. Do dyspozycji prawdopodobnie będziesz miał własne pięści, lecz gdybyś miał po ręką coś innego, wykorzystaj to! Śmierć trzeciego dilera zakończy misję sukcesem.

Misja: Snuff
Nagroda: $500

Jedź do AmmuNation i odbierz darmową pukawkę. Następnie gnaj na plac budowy i zdejmij czterech uzbrojonych gangsterów. Na koniec ubij kolesia z telefonem komórkowym i zabierz mu go. Po rozmowie wsiadaj do pojazdu i przemaluj go w lakierniku, i ciesz się kolejnym zarobionym szybkim szmalem.

Misja: Smash And Grab
Nagroda: $1.000

Musisz uratować ludzi Vinniego. W tym celu bierz jakiś czteroosobowy wóz i gnaj na stację benzynową. Możesz rozprawić się z gliniarzami lub po prostu przejechać przez lukę w blokadzie, i zabrać gangsterów. Gdy ziomki będą już w Twoim wozie gnaj do lakiernika uważając przy tym na policję, a następnie do portu.

Misja: Hot Wheels
Nagroda: brak

Jedź po Banshee, które znajduje się w Trenton. Niestety policja zorientowała się, o co chodzi i teraz nie dadzą Ci żyć. Rozwiązaniem problemu więc pozostaje poczciwy lakiernik. Odwieź wóz na dzielnicę mafii, a następnie... udaj sie do złomiarki. Toni pokłócił się z pracodawcą i postanowił rozwalić pojazd, na którym zależało Vinnie'mu.

JD O’Toole

Misja: Bone Voyeur
Nagroda: $500

Twoim zadaniem będzie zbieranie pieniążków, od dziwek naszego nowego zleceniodawcy. Czasem trzeba ochronić dziewczynę przed napalonym klientem.

Misja: Don in 60 Seconds
Nagroda: $500

Musisz odwieźć Salvatore'a do domu. Niestety po jakimś czasie nasz Wanted Level powiększy się o dwie gwiazdki. Standardowa procedura, czyli wizyta u lakiernika. Gdy odwieziesz bossa do domu, możesz liczyć zarobiony szmal.

Misja: A Volatile Situation
Nagroda: $1.000

Sindaccos chcą wysadzić kasyno Mafii - trzeba temu zapobiec! Jeśli nie masz amunicji, to kup trochę. Jedź do kasyna. Przeciwnicy będą nadjeżdżać w trzech turach, w każdej coraz bardziej uzbrojeni. Ustaw się najlepiej blisko wejścia i zabijaj wrogów. Pod koniec zostanie podstawiona ciężarówka wypełniona materiałami wybuchowymi. Masz 20 sekund na odstawienie jej na bezpieczną odległość.

Misja: Blow Up 'Dolls'
Nagroda: $1.000

Bierz jakikolwiek wóz i jedź do 8-Balla. W samochodzie-bombie jedź do siedziby wrogiego gangu, zabij kolesi z kijami i zaparkuj na markerze. Uciekaj dopóki gra nie powie, żebyś przestał. W bezpiecznej odległości naciśnij detonator i rozkoszuj się zemstą.

Ma Cipriani

Misja: Snappy Dresser
Nagroda: $100

Po powrocie do miasta i rozkręceniu się trochę, wypada odwiedzić mamusię. Ta jest na Ciebie zła, że ani razu do niej zadzwoniłeś, i zacznie gadać, o wyższości Giovanni'ego Casy nad tobą. Należy coś z tym zrobić. Najpierw, udaj się do swojego apartamentu, znajdującego się nieopodal i zabierz aparat fotograficzny. Trzeba pokazać mamuśce, że Casa nie jest taki, za jakiego ona go uważa. Gdy aparat będzie już w Twoim posiadaniu, jedź do sklepu Giovanni'ego, który znajduje się w Chinatown. Grubas wejdzie do białej furgonetki - śledź go! Pamiętaj aby utrzymywać odpowiednią odległość, jeśli będziesz za blisko cel skapnie się co i jak, i misja zakończy się niepowodzeniem. Nie można również być zbyt daleko od Casy, żeby go po prostu nie zgubić (nie jest zaznaczony na radarze). W pewnym momencie pojawi się cutscenka, w której kilka panienek wchodzi do wozu Casy. Cały czas podążaj za nim. Po jakimś czasie pojawi się cutscenka, w której Giovanni w swoim nietypowym stroju, będzie zabawiać się z panienkami. Teraz czas na Ciebie. Wychodź z wozu i podejdź blisko miejsca akcji. Wyjmij aparat i cyknij kilka fotek delikwentowi. Pozostaje Ci już tylko dostarczyć fotki do restauracji swojej kochanej mamusi.

Misja: Big Rumble in Little China
Nagroda: brak

Twoja kochana mama twierdzi, że boisz się Triady. Po raz kolejny należy coś udowodnić mamuśce, tym razem przyjdzie Ci skopać tyłko chińczykom. Na pierwszy ogień idzie ciężarówka Triady, która jeździ sobie gdzieś w Chinatown. Możesz ją zniszczyć za pomocą drive-by (musisz mieć jakiś pistolet maszynowy) lub po prostu uderzając w nią innym pojazdem. Gdy van zostanie mocno uszkodzony, chinole wyjdą z pojazdu stając się łatwym celem. Gdy wyeliminujesz wrogów, przyjdzie czas na drugą grupkę. Będziesz musiał ich powystrzelać będąc na pieszo, ze względu na to, że są w miejscu, do którego nie dostaniemy się pojazdem (zalecany jakiś pistolet maszynowy). Wrogowie nie posiadają broni palnej, więc ich eliminacja nie powinna sprawić najmniejszego problemu.

Misja: Grease Sucho
Nagroda: $1.000

Musisz zlikwidować niejakiego Sucho. Aby do niego dotrzeć, trzeba najpierw wziąść udział w wyścigu. Weź jakiś wóz (polecam Leone Sentinela, w ostateczności Kurume) i udaj się na pas startowy, znajdujący się w Portland View. Twój cel porusza się w Thunder-Roodzie, a inni konkurenci w Sentinelach. Trasa wyścigu biegnie wokół Portland. Przeciwnicy prowadzą jakby byli po pijaku, więc większych problemów z przejechaniem mety jako pierwszy, nie będzie. Gdy ukończysz wyścig, pozostanie Ci zabić Sucho. Strzelaj w jego wóz metodą drive-by i poobijaj trochę. Gdy przeciwnik wyleci w powietrze misja zostanie zakończona powodzeniem.

Misja: Dead Meat
Nagroda: $500

Casa wydał na siebie wyrok - po strzeleniu mu fotek nie chce płacić za ochronę. Jedź do sklepu Casy i zabierz go na małą wycieczkę. Gdy grubas będzie w Twoim wozie, podjedź z nim do tartaku w Trenton. Po interesującej cutscence będziesz musiał wyeliminować Giovanni'ego. Najlepiej to zrobić, gdy się zmęczy, bo pomimo swej wagi, biega szybciej od Ciebie ; ) Trzy ciosy siekierą i po sprawie. Niestety gliny przygotowały na Ciebie zasadzkę. Bierz biały van ze zwłokami Casy i pędź do lakiernika, w celu zgubienia dwóch gwiazdek Wanted Levelu. Po zniwelowaniu poziomu poszukiwań jedź do sklepu Casy, i zostaw przesyłkę...

Misja: No Son of Mine
Nagroda: brak
Mamuśka nieźle się na Ciebie wkurzyła za śmierć Casy. W dodatku nasłała na Ciebie zabójców, którzy mają pomścić grubasa. Pod restaurację podjadą trzy wozy, z uzbrojonymi mordercami mamuśki. Bierz shotguna, i zacznij eliminować wrogów - zacznij od tego na schodach, uważając na granat. Następnie zabierz się za tych, którzy stoją przy samochodach. Możesz ich zabijać strzelając bezpośrednio w nich, lub niszcząc ich pojazdy powodując eksplozję. Co chwilę będą przyjeżdżać kolejne wozy pełne uzbrojonych przciwników. Gdy padnie ostatni napastnik, misja zakończy się powodzeniem. Od tej chwili, mordercy mamuśki co jakiś czas będą próbowali Cię zdjąć. Bądź czujny!

Salvatore Leone

Misja: The Offer
Nagroda: $500

Pierwszym zadaniem dla Dona będzie skontaktowanie się z niejaką Jane Hopper. W tym celu udaj się do Portland Docks. Gdy będziesz już na miejscu, wejdź w żółty znacznik. Niestety, kobieta Cię spławiła i nasłała na Ciebie czterech swoich ludzi, którzy zaczną Cię okładać pięściami. Twoim zadaniem jest uciekać z portu. Możesz to zrobić eliminując wszystkich przeciwników (najlepiej za pomocą UZI), lub po prostu biegnąc przed siebie ignorując awanturników. Jeśli jednak wolisz rozprawić się z oprawcami, to najpierw musisz wyeliminować czterech pięściarzy od razu po cutscence. Potem biegnąc zabij kolejnego nieuzbrojonego przeciwnika. Z oddali zabij kolesia z mołotowem i kijem, który znajduje się nieopodal. Ok, teraz gnaj do wyjścia, przeszkodzą ci panowie z nożami, którzy z nienacka wyskoczą na Ciebie [najlepiej się oddal na bezpieczną odległość, i zdejmij wszystkich za pomocą UZI]. W wąskiej uliczce będą kolesie z koktajlami mołotowa, zabij ich! Gdy to uczynisz szybko podążaj do samochodu, przy okazji zabijając jeszcze jednego oprawcę, i uciekaj z portu omijając barykadę.

Misja: Ho Selecta!
Nagroda: $500

Zastajesz Salvatore'a w obecności Marii. Twoim następnym zadaniem jest rozwiezienie dziwek na imprezkę do portu. Musisz dostarczyć sześć dziewczyn, więc będziesz musiał zrobić dwa kursy. Ewentualnie możesz ukraść autobus i wziąć wszystkie "na raz". W niektórych przypadkach trzeba będzie rozprawić się z namolnymi klientami. Gdy dostarczysz sześć dziewczyn do doków, misja zostanie zaliczona.

Misja: Frighteners
Nagroda: $1.000