Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Liberty City Stories: Car Salesman
   
12.11.2005 23:48:00


Pamiętasz w Liberty City miejsce, w którym zawsze czekał na nas piękny Banshee bez opieki ? Pamiętasz tą opuszczoną firmę sprzedającą samochody ? Mam nadzieje że tak, bo w 1998 roku, w LCS będziesz miał szanse dla niej pracować.

Jedź więc do wpomnianego miejsca, w dzielnicy Harwood. Przed oszklonym budynkiem błyszczy żółty marker. Od 8 do 18 codziennie wchodząc w niego uruchamiamy misje 'Car Salesman'.

Generalnie są 4 typy samochodów i preferencji ich klientów.

Zacznę od początku.Samochody :
-Bf Injection
-Patriot
-rzadziej BobcatRozpoznasz tych klientów po odzywkach w stylu "Ej, wyjedźmy poza drogi" lub "Mój kumpel wykonuje swoim autem świetne skoki, kocham to!". Najlepszy sposób na sprzedanie im auta ? Wyjedź z parkingu, skręć w prawo. Pojedź do placu z żurawiem. Tam wykonuj rozmaite skoki, aż pasażer zdecyduje sie na zakup wozu. Samochód MOŻE być pokiereszowany.Po wypełnieniu paska wracaj na plac.


Samochody :
-Manana
-PerenialCi ludzie od razu powiedzą nam, że potrzebują statecznego, wolnego samochodu. Opchnięcie im samochodu jest banalne. Jedź powoli, nie wdawaj się w kolizje. Jeśli zarysujesz samochód musisz pędzić do Pay'n'Spray. Po wypełnieniu paska wracaj. (Polecam naciskanie rytmicznie w X. Dzięki temu utrzymujemy stale malutką prędkość i klient zadowolony zostaje do końca ^_^ przyp. falek)


Samochody :
-Banshee
-Cheetah


No, witają nas tekstem w stylu "Ten wóz wygląda na szybki" i "Założe się, że ten zły chłopiec potrafi latać!" Generalnie lubią szybkosć. Nie cierpią gdy rysuje się ich potencjalny samochód, także uważaj. Najlepiej z placu samochodowego wyjedź w lewo, natychmiast potem w prawo, w kierunku wozu strażackiego, przy którym pojedź w prawo. Tutaj masz spory kawałek prostej, pustej trasy, aż do doków. Po wypełnieniu paska wróć. I pamiętaj - nie ryzykuj, lepiej zwolnić niż wejść w kolizje.


Samochody :
-Esperanto
-Idaho


Witają nas psychicznym "Potrzebuje czegoś do rozjechania tych chodnikowych frajerów" albo "Potrzebuje czegoś, co ciężko się ściga" , choć tak naprawdę trzeba robić jedno. Raz - rozjechać jak najwiecej przechodniów nabijając gwiazdkę policji. Potem ukryć się gdzieś i stracisz jej zainteresowanie. UWAGA - to najbardziej czasochłonny typ sprzedaży, zostaw go więc na koniec.


Często po uzupełnienia paska zadowolenia klient informuje nas, że nie podoba mu się kolor lub stan auta, trzeba więc pojechać do Pay'n'Spray, najlepiej przez 'wzgórek' na Hepburn Hights i wrócić SPOKOJNIE.

Po sprzedaży każdego samochodu dostajemy bonus pieniężny (ok.100 - 200 $) i czasowy. Po skończeniu każdego poziomu (co cztery sprzedane samochody) dostajemy około 1000 - 2000 dolarów i większy bonus czasowy.

Po poziomie 9tym uruchamia się śnieg. Uwaga - jak wyczytałem na Gtaforums śnieg jest jednarazowy, występuje tylko podczas misji Car Salesman. Po poziomie 6tym owy salon samochodowy jest pod naszą ochroną (czytaj - doimy z niego pieniądze ^_^). Maksymalny poziom to poziom dwunasty.