Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA1: Postacie
   
13.11.2005 11:52:00

Bubba
Tak na prawdę nazywa się Robert Michael Peter Luke Frances Darth Bruno Seragliano. Lecz aby nikt nie musiał wymawiac tak długiego imienia, przybrał sobie ksywkę "Bubba". Urodził się 06.26.1970 roku i od tamtej pory maczał ręce w takich brudnych interesach jak morderstwa, napady z bronią w ręku, nieumyślne spowodowanie śmierci, gwałty, wymuszenia, dawanie łapówek oraz posiadanie nielegalnych prochów. Jego nabliżsi współpracownicy to Pablo Vercotti, Tommy Romeo oraz "Crazy" Jimmy Waterson.

Uncle Fu
Poczciwy stary wujek Fu nadal jest strasznie niebezpieczny dla środowiska. Nikt dokładnie nie zna jego prawdziwego wieku. Krążące już o nim legendy podają, że ma ponad 100 lat. Specjalizacja jego i jego ludzi to wymuszenia, nielegalny handel Opium, kradzieże, pobicia, morderstwa i znęcanie się nad ofiarami. Nie wiadomo gdzie ma wspólników i jak mocne są jego kontakty.

Samuel Deever
Urodził się 27.09.1969 i ma aktualnie 6.6 stóp. Policja wie o nim nawet takie szczegóły... Jego specjalności to kradzież narkotyków i handel nimi, kazirodztwo, znęcanie się seksualne, przemyt alkoholu, porwania no i oczywiście kontakty ze skorumpowanymi policjantami. Nikt jednak nie zna jego powiązań i jak wielkie ma wpływy w mieście.

Brother Marcus
Znany z podkładania bomb, celowego ranienia ofiar, egzekucji, propagowania marihuany, oszustw, sprzedaży narkotyków i drobnych kradzieży. Jego pseudonim to Brother Marcus, a urodził się 05.30.1967. Jego najbardziej znane kontakty to Brothers Davey, Eck, Soapy, Boab, Wullie, Horace i Sisters Daphne.

Oprócz tych czterech wyżej wymienionych, w grze spotkamy inne mniej znane postacie w przestępczym światku. Jedni z nich to po prostu Twoje cele do zabicia, a inni będą przyjaciółmi Twojego szefa, albo niekiedy nawet Twoimi zleceniodawcami. Oto spis postaci, które przewiną się przez fabułę GTA:

Liberty City - Crazy Jimmy, Sonetti, Pablo Vercotti, Tommy Romero, Joe, Eddie, Dumb Kurt

San Andreas - Chu Yingi, Pu Ling, Fu Ming, Yo Pong, Wun Tun Chun, Ho Hung, Bryson, Long Wang, Don Traegeri, Timio, Colini, pan Kivlane, pan Watsane, pan Johnsane, Keih Ham Yel Tun, El Burro (znany z GTA 3), Manolito, Julio, Paco, Alfonso, Pedro, Chico, Mike Tallon, Jefe, No Chin

Vice City - Pauly, sierżant Robert, Rastas, Babylon, Jah, Leroy, Zachary, Splindy Jim, Maelcum, Aerol, Judge Alberts, Crazy Bob