Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA Online wiosenne aktualizacje
   GeeWhiz
02.04.2014 19:53:55

Za oknem iście wiosenna aura. Tymczasem o zapowiedzi V-ki na PC ani widu, ani słychu. Ale skoncentrujmy się na tych - farciarzach, którzy są posiadczami konsoli. RockStar oficjalnie poinformował o swoich planach na najbliższy czas. Już niebawem ujrzeć powinniśmy 3 obszerne aktualizacje, zorientowane na wciąż popularne GTA Online. A co się w nich konkretnie pojawi?

Dodatkową zawartość będzie stanowić:

- możliwość tworzenia własnego trybu Capture (edytor);

- pakiet The High Life zawierający nowe funkcje w apartamentach, karabinek Bullpup, dodatkowe środki transportu i ubrania. Ponadto pojawi się możliwość posiadania kilku odrębnych nieruchomości z garażami równocześnie. Niewątpliwie dość ciekawym eksperymentem będzie wprowadzenie dodatkowej kolumny w statystykach gracza, która zobrazuje nam  "mentalność" graczy biężącej sesji. Czas umilą nam także kolejne mapy;

Bullpup

apartament

- wreszcie pojawią się wyczekiwane przez graczy Napady, niestety na bardziej szczegółowe informacje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

To jednak nie wszystko. Rockstar przewiduje także stworzenie dodatków do samego trybu fabularnego. Ponadto kolejne aktualizacje poprawią kilka mniej lub bardziej istotnych kwestii (zależy od punktu widzenia) dla graczy. Przede wszystkim znowu będzie możliwe skuteczne stuntowanie (sprzeczne z prawami fizyki), do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić grając w multiplayer'y do San Andreas. Kolejną innowacją będą bezkolizyjne wyścigi z rywalami (z zachowaniem zwykłych przeszkód), możliwość czasowego wyłączenia "wanted level", nagrody za opiniowanie wykonywanych misji. Naprawiony zostanie także błąd, który uniemożliwiał sprzedanie samochodu powyżej  $10.000 (dotyczy samochodów zakupionych przed wyjściem aktualizacji 1.10) i wreszcie poprawione zostaną zabezpieczenia.

Car

Oceniając wskazane wyżej posunięcia R* nie można oprzeć się wrażeniu, że firma słucha opinii graczy i staje naprzeciw problemom, które ujawniają się w rozgrywce, rozwiązując je stosunkowo szybko.

PS: Mam nadzieję, że w kolejnym newsie będę traktował o premierze V-ki na PC. 


kategorie: GTA V


Komentarze

Informacja
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.

Informacja
Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.