Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Vice City Stories: Ubrania
   
23.10.2007 15:08:00

System ubrań w Vice City Stories jest taki sam jak w LCS. Idziesz do garderoby i zmieniasz ubranie na jakiś inny komplet. Strojów jest 14 więc nie można narzekać na to, że nie mamy się w co ubrać. Poniżej znajdują się opisy i screeny wszystkich ubrań dostępnych w VCS.Jako iż Victor na początku gry jest wojskowym musi wyglądać stosownie do jego pracy. Beżowa koszulka, spodnie moro i glany nadają klimat temu strojowi. Wdzianko tracimy po misji trzeciej lecz pod koniec gry (po misji Over The Top) odzyskujemy ubranie.Gdy Vic został wyrzucony z wojska musiał założyć coś na siebie. Komplet bardzo nieciekawy. Niebieska koszulka, dżinsy i tandetne białe adidasy to wszystko na co stać Vance'a.

Strój do złudzenia przypominający ten, którego właścicielem był CJ w San Andreas. Ubranie nieco różni się od tego z SA ,nie widać majtek głównego bohatera i adidasy koloru białego. :O Ubranko otrzymujemy po misji "D.I.V.O.R.C.E".

Ubranie utrzymane w stylu Kubańskim. Świetnie nadaje się na przechadzki po Little Havana w piękne, słoneczne dni. Pierwszy budzący respect strój w grze. Ciuszek otrzymujemy po wykonaniu misji "Havana Good Time".Gdy Vic i Lance stają się poważnymi graczami w mieście trzeba zrzucić stare ciuchy i ubrać się w coś bardziej dostojnego. Takim ubraniem z pewnością jest Pastel Suit, który zostanie nam podarowany wraz z odblokowaniem drugiej wyspy. Brązowe buty, bladożółta marynarka i spodnie wraz z czerwoną koszulą to strój obowiązkowy dla każdego biznesmena.Tym razem Victor Vance przebrał się w czystej krwi alfonsa. Łańcuch, goła, owłosiona klata, rozpinana koszula, kremowe spodnie i białe buty. Otrzymujemy go za wykupienie "High Rollera" w prostytucji.Moim zdaniem najlepszy strój w grze. Vic biznesmen wygląda w nim trochę śmiesznie. :) Zresztą co ja będę gadał, screen wszystko Wam opowie. ;P Aby otrzymać ubranie trzeba kupić "High Rollera" w lichwie.Dres, mam dres... W każdej części GTA gracz mógł ubrać bohatera w dres a więc czemu w VCS miałoby go nie być? Tym razem mamy czerwony, z niebieskimi i białymi fragmentami. Sport to zdrowie, więc na bieganie ten strój jest najlepszy lecz każdy fanatyk trochę innego sportu (hmm. baseball w górę weź, i zapier...) będzie się w nim dobrze czuł. Strój otrzymujemy po wykupieniu "High Rollera" w przemyśle narkotykowym.Planujesz napad na bank? Wybierz ten strój. Dżinsy, czarna bluza i kominiarka uniemożliwią policji rozpoznanie Cię. Dostępne po wykupieniu "High Rollera" w rabunkach.Obcisły strój w którym Victor wygląda nieco pedalsko. Moim zdaniem najsłabszy strój w grze. Jeżeli jednak jest w twoim guście to kup "High Rollera" w ochronie sklepów i załóż na siebie komplecik.Kolejny nieciekawy komplecik. Chyba, że lubisz wyglądać jak normalny obywatel miasta. Tenisówki, błękitna bluza i jasne spodnie oderwą Cię od ciasnych i nieprzyjemnych garniaków. Aby otrzymać ten komplecik należy kupić "High Rollera" w przemycie.Podobny garniak ma Lance lecz ten jest bardziej "odpicowany". Zmienia kolor w zależności od kąta padania światła, od zielonego po turkusowym kończąc na niebieskim. A więc wypełnij wszystkie misje dla biznesów i sru!Jest to strój, który otrzymujemy po wykonaniu misji "Watersports". Zapewne w stroju pływackim będzie nam się lepiej pływało niż w dresie. Idealnie pasuje do jazdy na skuterze wodnym.Ten strój o wdzięcznej nazwie otrzymamy po wykonaniu wszystkich misji fabuły głównej. Biała koszulka z napisem R*LAX, dżinsy i beżowe buty. Pokaż ludziom, że przeszedłeś fabułę VCS!