Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Vice City: Posiadlosci
   
03.11.2007 20:06:00

W Vice City, w przeciwieństwie do Grand Theft Auto 3, gracz ma możliwość zakupu nowych kryjówek, gdy tylko będzie miał odpowiednie fundusze oraz chęć na zrobienie tego. Kryjówki te różnią się ilością garaży oraz innymi cechami.. no i oczywiście ceną. W tym dziale przyjrzymy się im bliżej.» Ocean Heights Apartment (cena: $7.000)

Kryjówka ta mieści się na samym południu Ocean Beach. Aby tam dojechać po prostu jedź na południe i zlokalizuj Pole Position Club. Następnie jedź na zachód. Stąd powinieneś dostrzec ikonkę, która umożliwi ci zakup tej kryjówki. Kosztuje $7.000 i ma jeden garaż.» 1102 Washington Street (cena: $3.000)

Aby odnaleźć ten hotel najłatwiej po prostu zlokalizuj biuro K.Rosenberga, a naprzeciw wejścia do niego znajduje się właśnie ten hotel. Jest bardzo tani ($3.000), ale nie ma żadnych garaży.» Leaf Links View Apartment (cena: $6.000)

Najtańsza kryjówka z garażem. Aby ją znaleźć po prostu jedź do Pay 'n Spray na północy i jedź na południe.. To dosłownie kilka metrów na południe. Jak już wspomniałem kryjówka ta ma jeden garaż.» ElSwanko Casa (cena: $8.000)

ElSwanko Casa to kolejny hide-out wraz z garażem. Aby odnaleźć tę kryjówkę po prostu jedź na południe od North Point Mall i skręć na zachód na trzecim zakręcie.. To dwupiętrowy apartament, bardzo ładny.» 3321 Vice Point (cena: $2.500)

Na samej północy pierwszej wyspy, jest to jakby blado-zielony apartament. Jest bardzo tani, ale brak tutaj żadnych ciekawostek w postaci garażu.» Skumhole Shack (cena: $1.000)

Najtańsza kryjówka. Nie ma oczywiście garażu. Aby tam dojechać musisz zlokalizować The Greasy Chopper (kafejka Big Mitch Bakera). Patrząc na północ powinieneś zobaczyć schody (na wschodzie). Wejdź po nich, a tam znajduje się ta komórka.» Hyman Condo (cena: $14.000)

Najlepsza i najdroższa kryjówka w grze. Kosztuje 14 tys. dolarów, ale ma _cztery_ garaże oraz lądowisko dla helikopterów, na którym respawnuje się zawsze Maverick. Aby tam dojechać po prostu jedź na stadion, wyjedź z niego i na pierwszej ulicy prowadzącej na południe skręć, jedź nią patrząc na prawo. Powinieneś zobaczyć ikonkę, która umożliwi Ci jej zakup.Źródło: _Zaibatsu