Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA Advance: Gangi
   
26.06.2008 12:28:00

Liberty City - znane gangi i organizacje przestępcze powracają; tym razem w wersji kieszonkowej... w GTA Advance!
Włosi mają nam pomóc uciec z miasta, lecz nie wszystko idzie zgodnie z planem. Wraz ze śmiercią Vinniego, ich stosunek do nas znacznie się pogorszy. Poruszają się w stylowych Sentinelach.


Znana nam z GTA3 Triada powraca! W GTA:A również nie otrzymujemy od nich żadnych misji, a stosunek Chińczyków do nas tym razem też nie jest za dobry. Jeżdżą w swoich ciężarówkach - Wong.


Gang hiszpanów powraca w nowym GTA! Szkoda, że w tej odsłonie serii nie będziemy mogli popracować dla nich. Poruszają się w swoich ognistych samochodach Diablo.Gang z Jamajki, ich szefem jest "Król" Courtney. Na początku mamy z nimi dobry kontakt lecz później zaczynają się problemy. Pod koniec gry nie będą za nami przepadali...


Kolumbijczycy. Początkowo przyjaźnie nastawieni lecz jak to zwykle bywa nie będziemy mogli żyć z nimi na jednej ulicy. Ich szefem (do pewnego czasu) jest Cisco. Wożą się w Esperanto.


Jedyny gang w całej grze, który będzie z nami. Na początku za bardzo za nami nie będą przepadać ze względu na misje dla Cartelu, ale w przyszłości zostaniemy ich "ziomkami" i pozostaną naszymi jedynymi sojusznikami. Ich szefową jest Asuka. Poruszają się wozami Yakuza.