Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
San Andreas: Siłownie
   Pax21
23.06.2005 20:22:00

Koleją nowością w serii Grand Theft Auto są siłownie i możliwość panowania nad wyglądem bohatera. CJ może być gruby, chudy, silny czy cherlawy. W San Andreas znajdują się trzy siłownie w każdej z nich masz do dyspozycji cztery przyrządy do ćwiczeń: bieżnia, rowerek, ławeczka i małe sztangi. Poniżej przybliżę wam wszystkie trzy siłownie:Jest to pierwsza siłownia, z którą się spotkasz. Ganton Gym znajduje się niedaleko rodzinnego domu Jonson’ów w Los Santos. W środku znajdują się dwa ringi, worki treningowe i wyżej wymienione przyrządy do ćwiczeń. Gdy trochę poćwiczysz będziesz mógł się zmierzyć ze średniej klasy bokserem i nauczyć się kilku nowych ciosów.

Nowe ciosy: running atack, ground atack i combo atack.

Drugi i zarazem najciekawszy obiekt do ćwiczeń znajdujący się w San Fierro. Nie jest to zwykła siłownia, ponieważ po wejściu do środka ujrzysz klub wschodnich sztuk walki. Przy wejściu znajdują się przyrządy do ćwiczeń a na środku dwie wielkie maty. Tutaj także będziesz mógł po walce z Sensei nauczyć się kilku wschodnich ciosów.

Trzecia i zarazem ostatnia siłownia znajdująca się w Las Venturas. Tutaj podobnie jak w Los Santos spotkasz się z klubem bokserskim z tym, że o większej renomie. W środku znajduje się jeden duży ring, wokół którego znajdują się przyrządy do ćwiczeń, ławki i worki treningowe. Gdy CJ będzie miał dobrze wyrobione mięśnie to będzie mógł powalczyć z bokserem i nauczyć się nowych cennych ciosów.


» SZTANGI

Ciężar: 20-110kg
Działanie: Muscle


» ŁAWKA

Ciężar: 40-320kg
Działanie: Muscle


» BIEŻNIA

Tryby: 1-10
Działanie: Stamina, Fat


» ROWER STACJONARNY

Tryby: 1-10
Działanie: Stamina, Fat


» WOREK TRENIGOWY

Działanie: brak
Wyżywaj się do woli ;-)