Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA2: Gangi
   Pax21

W Grand Theft Auto 2 spotkamy się z siedmioma gangami. Każda dzielnica ma swoje gangi z wyjątkiem Zaibatsu który znajduje się w każdym districtcie. Poniżej każdy z nich opiszę pokolei:

»ZAIBATSU

Najbardziej potężny gang w GTA2 jest porostu wszędzie. Gang zajmuje się między innymi narkotykami, napadami na banki i zabójstwami. W każdej dzielnicy jest inny bos: Trey Welsh, Red Valdez i Uno Carb. Gang porusza się czarnymi pojazdami Z-TYPE z zółtą literą "Z" na dachu, ubrani są w czarno szare ubrania.


»YAKUZA

Kolejny narkotykowy gang z tym, że ma mniejsze wpływy niż Zaibatsu bo działa tylko w Downtown. Są także bardzo mściwi, nienawidzą zdrajców. Szefem japończyków jest Johnny Zoo. Gang porusza się niebieskimi pojazdami Miarra. Członkowie gangu ubierają się w niebieskie ciuchy i na czole noszą opaski.


»LOONEY

Gang do którego należą same świry (uciekinierzy z zakładu psychiatrycznego) uwielbiają uprzykrzać życie zarówno innym gangom jak i zwykłym obywatelom. Gangiem zarządza Elmo. Poruszają się samochodami Dimentia z uśmiechientą buźką i są koloru zielonego. Ubierają się w zielone ciuchy.


»REDNECKS

Gang do którego należą kolesie z pekaesami, fani country. Ich teren -pokryty piaskiem, wyglada jak dziki zachód. Ich szefem jest Billy Bob Bean. Jeżdzą granatowymi samochodami typu Pick-up. Ubierają się na niebiesko i mają czerwone włosy.


»SCIENTISTS

Organizacja zrzeszająca naukowców i zarazem przestępców. Zajmują się głównie nowymi technologiami które mogą służyć im do niecnych celów xD. Dowodzi nimi Doctor LaBrat. Ubierają się w kolory żółto-pomarańczowe. Poruszają się samochodami Meteor.


»KRISHNA

Gang religijnych fanatyków. Swoją ziemie uważają za świętą, której nikt nie może kalać. Kto to uczyni zostanie zniszczony. Członkowie tego gangu bardzo się szanują na wzajem. Jeżdżą autobusami Karma w kolorze blado-złotym z motywami kwiatów. Ubierają się na żółto.


»RUSSIAN MAFIA

Nasi "przyjaciele" ze wschodu czyli poprostu bezwzględna rosyjska mafia nie uginająca się przed nikim i niczym. Rządzi nimi komuch, który się zwie Jerkov Kovski. Poruszają się samochodami Bulwark, ubierają się oczywiście na czerwono.