Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
San Andreas: Pustynia
   RedBoy
23.06.2005 20:26:00

Piasek, poszczępione góry i kaktusy. To rzeczy na które co kroku będziemy się potykać na pustyni.Pozatym dosyć spora ilość wigwamów, maniaków ufo i pełno burz piaskowych. Chyba jedyną rzeczką która tutaj nie spotkamy to deszcz. No tak możemy się tutaj opalać do woli, aż będziemy czarni....No tak ledwo wjechałem do tej wioski, a tutaj patrze motel wigwamów xE We wsi jest sporo domków zbudowanych z gliny w takich jakich śpią meksykanie.Pozatym innymi atrakcjami tutaj są: szczątki budnynków na wzniesieniu, mały kościuł z pustym cmentarzem o.O. Jest też dosyć ciekawy budynek z dużą krową na dachu.
Jest to wioska taka siaka, byle jaka. Nie ma tutaj nic specjalnego ,poza ammunation ,szpitalem oraz domem do kupienia. Jest troszke większa od Las Barrancas lecz nie taka ciekawa. Polecam odwiedzić tutaj pole kampingowe gdzie możemy dopaść rowerek górski który jest strasznie ciężki do dorwania.
Według mnie jest to najpiękniejsza wioska w całym San Andreas. Posiada ona swójwłasny port oraz szkołe nauki pływania. Jest to chyba najbardziej spokojne miejsce, piękne domy oraz ładne widoki. Po wyglądzie tych domków można wywnioskować że mieszkatutaj bardziej elita niż zwykli ludzie. Gdy już nam się znudzi tutejszy spokój możemy stądodlecieć helikopterem który stoi na pobliskim lotnisku w porcie lub odplynąć statkiem.

Trochę dziwne miasteczko, jego główna ulica ma taki .... "Las Venturowski styl".Jest też sporo budynków z rozrywkami np. kręgielnia. Niedaleko stąd znajduje sięThe Big Ear oraz Bar maniaków ufo. A środkowisko tutaj jest zanieczyszczane przezpobliską fabryke :P czyli coś jakby miasteczko mażeń xD