Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA2: Informacje
   Pax21

Tutaj znajdziesz informacje na temat GTA2, gra miała swoją premiere dnia 22 października 1999 na konsole Play Station One i 27 października 1999 na PC. GTA2 na swój czas powstania była bardzo bogato "wyposażona"... dużo samochodów aż 50 każdy prowadzi się inaczej ale niestety znikły motory które były w GTA1 ale znowu na ich miejsce R* dał nam naczepy do TIR-ów, powiększyła się też liczba broni w stosunku do porzedniej części teraz mamy do dyspozycji dodatkowo np. granaty czy koktaile molotova. W grze znajduje się także 7 ganów: Zaibatsu, Yakuza, Loony, Rendeck, Scientist, Russian Mafia i Krishna. Misto zostało podzielone na trzy dzielnice: Downtown (centrum), Residental (dzielnica mieszkalna) i Industrial (dzielnica przemyslowa) do tego mamy jeszcze do dyspozycji 9 aren bonusowych. Tyle w dużym skrócie można powiedzieć o Grand Theft Auto 2 jeśli chesz się dowiedzeć więcej musisz poprostu zagrać... ale pamiętaj... Respect is everthing.

DOWNLOAD


Od 22 grudnia 2004 można za darmo pobrać GTA2 ze strony Rockstar Classics wystarczy wypełnić krótki formularz a R* w zamian przyśle nam na maila link do downloadu.