Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
San Andreas: Pojazdy
   
17.03.2005 14:42:00

Żadna część Grand Theft Auto nie byłaby pełna bez wszelkiej maści samochodów na wyciągnięcie ręki. Właśnie dlatego Rockstar wkłada tyle wysiłku w te cacka. Poniżej zostały opisane pojazdy, które można spotkać w San Andreas:

SAMOCHODY TERENOWE I COMBI


Huntley

Czterodrzwiowa terenówka. Siła i nieobliczalność to domeny tego auta. Docenisz go na pustkowiach i bezdrożach San Andreas.


Landstalker

Znany z poprzednich części samochód terenowy. Tak jak wyżej - siła i nieobliczalność. Trudno opanować ten samochód. Jazdda nim bez żadnych obić to prawdziwa sztuka...


Perennial

Nie no bez komentarza proszę... omijać z daleka proszę. Niedosyć że wolny i słaby, to na dodatek skręcanie tym złomem kończy się pocałunkiem z drzewem...


Rancher

Następna terenówka. Bardzo dobre osiągi i łatwość prowadzenia sprawiają, że jazda po terazch poza miastem to prawdziwa przyjemność. Zawsze uciekniesz tam policji.


Regina

Nie chcę tu robić jakieś reklamy czy coś, ale ten wóz jest jak Regina xD ręczniki papierowe hłe hłe. Korzystej tylko wtedy, gdy musisz :D - papier totaletowy regina...


Romero

Karawan normalnie - z trumną w środku :D A wtrumnie to nie wiem czy coś jest. Tył nieco zarzuca, jest trochę podsterowny xE


Solair

Nowy wózek. Bynajmniej nie dla dzieci. Jazda tym samochodem to propozycja nie do odrzucenia. Dość szybki i sportowy.


DWUDRZWIOWE SEDANY I KOMPAKTY


Alpha

Kolejny nowy samochód w San Andreas. Prowadzi się dobrze, choć można narzekać na lekką podsterowność. Prezentuje się także dobrze.


Blista Compact

Ergonomia paliwa i szypkość to jego atuty. Samochód znany z gta3 i z gta: vice city. Ogólnie jest spoko, niczym się nie wyróżnia, choć wygląda nieco jak wóz z serii filmów "Powrót do przyszłości".


Bravura

Nowy pojazd. Nazwa do niego raczej nie pasuje, bo brawurowo nim się pojeździć nie da. Choć kto wie, może jakiś fan odnajdzie się w nim :D


Buccaneer

U hu hu sporo tych nowych autek. To jest kolejnym. Podchodzi pod lowridera. Fajnie się go tuninguje. Polecam


Cadrona

Dość łatwy w prowadzeniu, tani i co za tym idzie wolny kaszlak. No może nie jest tak tragicznie - niezbyt wyróżniający się wózek...


Club

Realny odpowiednik tego samochodu to stary VW Golf. Dość przyjemny, troszkę szpanerski (parę lat temu). Każdy musi zaliczyć jazdę tym cackiem.


Esperanto

Aughć! Kiepska bryka :( przy skecaniu przód lata jak opętany. Wolny, kaślawy... może dlatego że ten pojazd został dawno wyprodukowany. Widać po designie nadwozia.


Feltzer

Nówka. Sen niejednego amatora szybkości. Stylowy i klasyczny. Jazda na prawdę przyjemna i głodziudka. Można często spotkać na Eastern Basin.


Fortune

Jeżeli jest to twoja fortuna, weź inną... Nie jest jakiś specjalny, troszkę się nim dziko jeździ, ale to chyba tylko moja opinia x] Kolejny przciętniak.


Hermes

Znany z Vice City. Przyjemnie sie go prowadzi, z lekkim szpanerstwem - ze względu na niesamowite odgłosy silnika.


Hustler

Wspaniały stylizowany wóz z lat jakichś tam xD Gromadka koni pod maską jest taka, że z łatwością porwie Cię do jazdy. Bardzo dobre osiągi i sterowność. Warty przejażdżki chociażby z ciekawości.


Majestic

Następny pojazd, którego nazwa zupełnie do niego nie pasuje.... Ani on majestyczny, ani jakiś wielki i wspaniały. Jednak prowadzi się całkiem nieźle, materiały także nie budzą zastrzeżeń.


Manana

Znany z poprzedich części GTA. Niezbyt imponujący. Gwałtownie skręca. Jest wolny i taki jakiś zwykły i sterylny. Kompletny brak wrażeń z jazdy.


Picador

Kolejny przeciętniak, jednak tutaj design nadwozia robi wrażenie. Styl i klasa. Kup własny i przestań porzyczać wóz od sąsiada :D


Previon

Jego główny atut to wspaniały handling. Świetnie się nim jeździ. Wygląda też nieźle ale to już rzecz gustu.


Stafford

Zadzwoń do dealera tego świetnego samochodu i zapisz się na listę kupujących - czekanie trwać będzie pewnie parę lat :) Klasyk. Rzeczywisty odpowiednik to pewnie Bantley albo Rolls&Royce.


Stallion

Bryka z prawdziwego zdarzenia. Gablota dla prawdziwych mężczyzn. Ma parę rumaków pod maską, co da się zauważyć. Jednak handling jest kiepski...


Tampa

Ten samochód ma potencjał. Niezłe nadwozie, jednak potrzebuje ono jeszcze trochę pracy. Ma mały zasięg, ale dobre przyspieszenie i ogólnie prędkość.


LUKSUSOWE CZTERODRZWIOWE SEDANY


Virgo

Znany z poprzednich części gry. Prawdziwy cruiser - nie chodzi tu o jakąś precyzyjną jazdę, tylko o jazdę przed siebie - w stronę... słońca :)


Admiral

Nówka. Sen niejednego amatora szybkości. Stylowy i klasyczny. Jazda na prawdę przyjemna i głodziudka. Można często spotkać na Eastern Basin.


Elegant

Myślę, że nazwa mówi za siebie. Elegencja i stabilność jazdy. Takie BMW, no!


Emperor

Król - czy tam cesarz - czterodrzwiowych sedanów. Następca swojego genialnego poprzednika - nowy wygląd, jednak bez większych zmian w silniku.


Euros

Wspaniały sportowy wóz. Wyśmienite osiągi i handling. Prowadzi się cód malina. Dosyć drogi, jednak z jakośc trzeba wyłożyć troszkę więcej szmalu.


Glendale

Świetny cruiser. Jazda przed siebie wzdłóż wybrzeża tym cackiem zachwyca. Odgłosy silnika są też cruiserowate :D


Greenwood

Nieraz będzie mieli przyjemność drive by'u tym samochodem. Pomieści trzech twoich pobratyńców z gangu, co daje niezłem możliwości podczas walki gangów - po ostrzale możemy szybko uciec.


Intruder

Ekonomiczny i ergonomiczny wózek. Za kierownicą często ujrzymy starsze osoby, których prędkość i wrażenia z jazdy nie są najważniejszymi priorytetami.


Merit

Auto z wyglądu nie przypadło mi do gustu - jedynie parę uderzeń baseballem mogłoby go upiększyć. Ale poza tym ma niezłe przyspieszenie, ale z prędkością końcową już gorzej.


Nebula

Naprawdę płynna jazda. Płynna i gładka - dopóki jeździsz na ulicy pomiędzy krawężnikami. Na wiejskich drogach wysiada.


Oceanic

Podoby do Glendale - cruiser. Robi wrażenie. Troszkę podsterowny, ale to nie przeszkadza w ogólnej jeździe.


Premier

No - premiera hah! Gładka jazda, niezły wygląd, dziewczyny na niego lecą. Koniecznie go zdobądź!


Primo

Może nie jest to najmodniejsza bryka w San Andreas, jednak zadowoli nawet zagorzałego kierowcę.


Sentinel

No! Wreszcie zaczynają się jakieś porządne wózki. Ten jest nie dość że szybki, to jeszcze handling ma świetny. Luksus i klasa - to domeny tego auta.


Stretch

Jeżeli zależy Ci na klasie i szpanerstwie, to przejedź się tą eksluzywną limuzyną. Uważaj na ostrych zakrętach - bo jak wiadomo limuzyny są długie, a manewrowanie nimi może sprawiać trudności.


Sunrise

Dobra nazwa dla tego dającego wiele radochy z jazdy wozu - chcesz go prowadzić aż do zachodu słońca. Ekluzywny i wogóle.


Tahoma

Nie jest zły, ale nie jest też jakiś wyjątkowy. Przyjemny w prowadzeniu, jednak nie wyróżnia się w tej grupie pojazdów. Handling mógłby być lepszy, bo pojazd jest dość toporny.


Vincent

Wygląda nieźle, ma bardzo dobre przyspieszenie - czego chcieć więcej? Może lepszego handlingu, ale... nie... aż się zdziwiłem... wszystko jest w porządku (?)


Washington

Wygląda nieźle, ma bardzo dobre przyspieszenie - czego chcieć więcej? Może lepszego handlingu, ale... nie... aż się zdziwiłem... wszystko jest w porządku (?)


Willard

Taki bezpłciowy wózek. Trochę taki nijaki. Nie ma tego czegoś, choć jak zwykle to zależy od gustu. Choć jest dość szybki i ma twardy handling, nie przypadł mi do gustu.


MUSLCE CARS


Buffalo

No nareszcie zaczęły się mięśnie ;] Ten ma duszę byka. Dobre przyspieszenie i nieobliczalność. Nawet handling przypadł mi do gustu.


Clover

YEE-HAW! Auto extra. UUUhuuu! Daje kopa! Szybkie i precyzyjne diabelstwo. Wepchnie Cię w fotel.


Phoenix

Znany z Vice City mięsień. Jest szybki, ale wolno się rozpędza. Handling dość trudny, więc raczej można go wykorzystywać jako cruisera. No może przesadzam...


Sabre

AAAAAaa!!! Moje ulubione auto. Aghrr! Numer jeden na liście samochodów "Muszę się nim przejechać". Jeszcze ten dźwięk silnika - rodowity amerykański mięsień.


ULICZNE WYŚCIGÓWKI


Elegy

Moc, możliwość niezłego upgradu. Super wygląd i w ogóle. Handling też dopieszczony.


Flash

Myślę, że nazwa troszkę nie pasuje do tego wozu, ale.... nieee.... pasuje! Jest szybki i zwrotny. Ładnie się prwadzi. Szablonowy street-rider.


Jester

Rzeczywisty odpowiednik to toyota supra. To wiele wyjaśnia. Auto jest niesamowite, jazda nim to sama przyjemność. Handling pozwala na ciekawe ewolucje. Łatwo omija się inne samochodu. No super jest X]


Stratum

Wielu z Was spyta: Jak to ku*** - combi wyścigówką uliczną?! TAAAAK! Yaeh. Uwierzycie w to gdy zasiądziecie za kólkiem tego auta. Besia w skurze niwinnego combiaka.


Sultan

Jeden z najszybszych street-racerów w San Andreas. Handling jest twardy co pozwala zachować stabilizację jazdy przy dużych prędkościach.