Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA1: Przedmioty
   
13.11.2005 11:48:00

Po mieście porozrzucane zostały różnego rodzaju przedmioty. Wszystkie zostały wpakowane w duże drewniane skrzynie. Nie musimy wysiadać z samochodu, aby je zabrać, a skrzynie można rozwalić na dwa sposoby. Albo przywalimy w nią z jakiejś broni, albo staranujemy swoim wozem.

Armor
Kamizelka kuloodporna, która uratuje nas w poważnych tarapatach. Ma trzy warstwy ochronne, dzięki czemu możemy być trzy razy postrzeleni i żyć dalej. Niestety, nie ochroni nas przed wyrzutnią rakiet i miotaczem ognia.

Speed Up
Jeżeli wzięliśmy ten przedmiot będąc w samochodzie, to zaczynamy jeździć szybciej. Z kolei, jeżeli wzięliśmy go będąc na nogach, to od teraz możemy się szybciej poruszać. Dobre, gdy uciekamy na piechotę policjantom.

Get Outa Jail Free Card
Po zabraniu tego przedmiotu dostaniemy możliwość zachowania naszych wszystkich broni, przedmiotów oraz ewentualnie mnożnika, gdy zostaniemy aresztowani i ponownie wypuszczą nas na ulice.

Cop Bribe
Jest to łapówka dla gliniarzy. Jeżeli mamy kłopoty z niebieskimi, to bardzo się nam przyda ten przedmiot. Po jego wzięciu tracimy z ogona całą psiarnię i jeż bez żadnych kłopotów możemy dokończyć misję.

Info
Mały punkt informacyjny ulokowany w miejscu, do którego dostaniemy opis po zabraniu tego przedmiotu. Najczęściej jest to jakaś porada dla nas.

Extra Life
Dzięki temu, dostajemy jeszcze jedno życie do naszej kolekcji :-) Przy samym starcie mamy tych żyć cztery, a gdy pokaże nam się uroczy napis WASTED! To trafimy do najbliższego szpitala biedniejsi o jedno życie. Ciekawe, czemu od razu nie do kostnicy? Ale tak czy inaczej, zaczynamy od budynku szpitalnego.

Multiplier Up
Dzięki niemu wszystkie zdobyte punkty będą liczone podwójnie. W tym wypadku zdobycie 200 punktów będzie się równało zdobyciu 400 punktów. Doskonale nadaje się do większych zadym, bo możemy wtedy ubić niezłą sumkę.