Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA3: Postacie
   MaXko

» 8-BALL


Gość, którego przewozili z więzienia razem z nami. To jego kumple wysadzili most na Staunton. Sam 8-ball, jest czarnoskórym specem od bomb i innych wybuchowych rzeczy :D. Ma sieć swoich warsztatów montujących ładnuki wybuchowe w pojazdach. Jest on dobrym znajomym Salvatore'a Leone.

» LUIGI GOTERELLI


Właściciel nocnego klubu znajdującego się w Hepburn Heights. Jest to pierwsza osoba, która zleca nam zadania. Lugi jest co prawda z innej rodziny, ale Boss Mafii traktuje go jak
własnego syna.

» JOEY LEONE


Syn Salvatore'a. Ma swój warsztat samochodowy, z którego zleca nam misje. Sam produkuje Mafia Sentinele oraz inne pojazdy potrzebne Rodzinie Leone (np. czarnego Stretch czy BF Injection). Misty, jedna z kobiet lekkich obyczajów jest jego dziewczyną.

» TONI CIPRIANI


Bardzo bliski przyjaciel mafii. Wraz z matką prowadzi kawiarenkę w dzielnicy St.Mark's. Nienawidzi Triadów. Wszystkie misje, które dla niego wykonujemy polegają na uprzykrzaniu im życia.

» SALVATORE LEONE


To on zarządza całą organizacją. Mieszka w wielkiej Willi nad brzegiem morza. jego 'oblubienicą' :D jest Maria.

» ASUKA KASEN


Siostra szefa Yakuzy - Kenji'ego. Cały czas śledzi dokonania Rodziny Leone i Kolumbijskiego Cartelu. To ona zapoznaje nas z drugą wyspą i jako pierwsza zleca nam tam misje. Mieszka w domu w Newport.

» KENJI KASEN


Szef Yakuzy. Brat Asuki. Prowadzi Kasyno w Trenton, które jest przykrywką dla zbierania haraczy itp. On sam próbuje pogodzić się z Kolumbijskim Cartelem. Niestety w tajemnieczych (:P:P:P) okolicznościach ginie na dachu garażu w Newport.

» RAY MACHOWSKI


Policyjna wtyka Yakuzy. Gość za swoją rezydencję obrał sobie publiczną toaletę w parku... Zleca nam kilka fajnych misji. Przy ostatniej każe zaopiekować się jago kuloodpornym Patriotem :D.

» DONALD LOVE


Własciciel Love Media. Niewiarygodnie bogaty. Swój sukces zawdzięcza wywoływaniu wojen gangów. Po zagraniu w Vice City, możemy się dowiedzieć kto nauczał go zawodu (Avery Carrington). Sam Donald często uprawia Jogging na dachu swojego drapacza chmur. Jest zaprzyjaźniony z Yakuzą.

» ELL BURRO


Szef Gangu Diablos. Ma zakład produkujący czasopisma dla dorosłych :D. W Portland, wykonujemy dla niego misje na telefon.