Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Vice City Stories: Multiplayer
   Lazlow
18.11.2006 01:48:00

W Vice City Stories mamy możliwość zagrania z ludźmi z tego samego pomieszczenia za pomocą Wi-Fi w dziesięć trybów MultiPlayer.
Dwie drużyny na wzajem starają się wysadzić w powietrze swoje interesy, nie dopuszczając za razem do tego, aby przeciwnik zdążył rozbroić ładunek do momentu eksplozji.
Znów jesteście podzieleni na dwie grupy: atakujących i broniących się. W tej drugiej znajduje się VIP, który musi zdobyć pięć teczek rozrzuconych po mieście. Kiedy już to zrobi, na radarze pojawi się bezpieczne miejsce, gdzie owy VIP musi się udać. Jak nie trudno się domyśleć, drużyna broniąca kryje VIPa, kiedy to atakujący gracze starają się jak najbardziej utrudnić mu dostanie się do kryjówki.
Tutaj już nie ma drużyn. Albo jesteś sam, albo przeciw samotnemu... pilotowi. Bowiem jeśli nim jesteś, musisz strzec swojego Huntera jak oka w głowie. Ci wszyscy, którzy są pod Tobą, tam na dole, dostają punkty za uszkodzenie Ciebie i Twojego helikoptera. Natomiast Ty dostajesz punkty za uszkodzenie ich.
Sytuacja się powtarza. Też jesteś sam i w tym przypadku siedzisz w kabinie czołgu. Twoim zadaniem jest jak najdłuższe przebywanie w owym pojeździe, natomiast reszta usiłuje go wysadzić mając do dyspozycji wyrzutnię rakiet.
Lubisz klasyczny DeathMatch? No i baaardzo dobrze. Tutaj nie ma podziałów, drużyn ani grup. Zadnych zasad. Każdy przeciw każdemu. To co tygrysy lubią najbardziej.
Tutaj zdobywasz terytorium poprzez wysadzanie w powietrze samochodów przeciwnika, a wszystko to z wyrzutnią rakiet na ramieniu.
Był już DeathMatch, teraz czas na coś innego. Capture The Flag, a raczej Capture The Car. Zawijasz samochód przeciwnika i zmykasz nim na swoją miejscówkę. Proste? Nie mów. Pokaż innym jak to się robi.
Polowanie na króliczka. Jeśli jesteś króliczkiem: masz przesrane. Twoim zadaniem jest jak najdłuższe utrzymanie się przy życiu, kiedy to cała reszta chce Cię owego życia pozbawić. Przeżyłeś najdłużej? Wygrałeś!
Szalone wyścigi na czym tylko chcesz: samochody, motocykle, ciężarówki, a nawet skutery wodne.
Tak zasłużona nazwa musiała zostac na deserek. Zabawa polega na dostarczaniu wyznaczonych samochodów w jak najkrótszym czasie i jak najlepszym stanie. Za wszystko leci kasa. Kto zdobędzie jej jak najwięcej: wygrywa.