Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA3: Bronie
   MaXko

»PIĘŚCI

'Broń' służąca tylko i wyłącznie do bicia ludzi. Na pojazdy to niedziała :(. Żeby kogoś zabić za pomocą rąk trzeba podejść dość blisko ofiary i bić ją póki się nie przewróci. Gdy już to zrobi, nasz bohater będzie dobijał ją nogami. Bardzo nieskuteczna 'broń'.


»KIJ BASEBALLOWY

Pierwsza broń (niestety niepalna), którą dostajemy w swoje łapki :D. Na pierwszy rzut oka, wydaje się bardzo mocna. Niestety tylko wydaje... Na pojazdy to niedziała. A żeby zabić człowieka, trzeba podejść blisko niego i bić go tak, aby upadł. Kij baseballow'y znajduje się przy każdej kryjówce.

 

»PISTOLET

No wreszcie, pierwsza palna broń :P. Można z nią biegać i strzelać z niej jednocześnie :D Dość dobra na przeciwników z baseballami lub pistoletami. Żeby ją zdobyć wystarczy zebrać 10 paczek, zabić policjanta i zabrać mu ją lub kupić w Ammu-nation za 250$.


»UZI

Szybkostrzelna broń z której można strzelać i chodzić jednocześnie. Dodatkowo można urzywać jej w samochodzie. Znaleźć ją można w całym Liberty, kupić w Ammu-nation za 800$ lub zabrać z kryjówki po znalezieniu 20 paczek.


»SHOTGUN

Broń strzelająca na krótki dystans. Jest niewiarygodnie silna. Dwoma strałami można rozwalić samochód. Ludzie też długo nie wytrzymują :D. Można ją znaleźć, zabrać jednemu z Mafii Leone, kupić w Ammu-nation za 1,500$ lub po zebraniu 40 paczek, wziąść z kryjowki.


»AK-47

Troche słaby karabin. Trzeba wystrzelić mnóstwo naboi, żeby zabić człowieka, a co dopiero przy samochodzie. Używają go Kolumbijczycy. Żeby go zdobyć wystarczy go zabrać jednemu z nich, znaleźć, kupić w Ammu-nation za 3,000$ lub zabrać ją z kryjówki po zebraniu 70 paczek.


» M-16

Najlepszy karabin w grze! Ludzie giną po jednej kuli, a zużywając 90% magazynka można spokojnie rozwalić każde auto. Za jego pomocą można, także 'odrywać' ludziom ręce, nogi itp. :D Żeby go mieć trzeba go znaleźć, zabrać żołnierzowi, kupić w Ammu-Nation za 5,000$ lub zabrać spod kryjówki po zebraniu 90 paczek.


»SNAJPERKA

Ma wbudowany celownik optyczny. Za jego pomocą można, podobnie jak z M-16 odrywać ludziom części ciała :D. Można go znaleźć, kupić w Ammu-nation za 10,000$ lub zabrać spod kryjówki po zebraniu 80 paczek.


»WYRZUTNIA RAKIET

Bardzo mocna broń, służąca przede wszystkim do niszczenia pojazdów (nawet helikopterów policyjnych!) Fajnie się nią również zabija grupki ludzi :):). Można ją kupić w Ammu-nation za 25,000$. Jedną można także dostać w misji dla Raya, gdy znajdujemy się w bazie wojskowej. Rakietnica znajduje się również przy kryjówkach po zebraniu 100 paczek.


»MIOTACZ OGNIA

Gazowy miotacz płomieni. Nadaje się do niszczenia dużych gróp ludzi oraz pojazdów (jest to jedyna broń obok Koktajli Molotova, która jest w stanie zniszczyć czołg!). Można ja kupić w Ammu-nation za 25,000$ lub zabrać spod kryjówki po zgaszeniu 20 pożarów na każdej z wysp.


»GRANATY

Dobre do zabijania większych grup wrogów. Jeden granat wystarczy, żeby podpalić samochód. Można je wziąść spod kryjówki po zebraniu 30 paczek, znaleźć lub kupić w Ammu-nation za 2,000$


»KOKTAJL MOŁOTOVA

Idealny do zabijania grup przeciwników. Nadaje się również do rozwalania pojazdów. Tą bronią można wysadzić nawet czołg!!. Koktajle można znaleźć w mieśćie, dostać po zebraniu 60 paczek lub kupić w Ammu-nation za 2,000$