Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
San Andreas: Postacie
   MaXko

W San Andreas jest bardzo wiele ludzi wpływających na fabułę (jedni mniej, drudzy więcej) oraz osób, które pomagają zmienić wygląd zewnętrzny Carla. W tym dziale dowiesz się coś więcej o większości z nich:


POSTACIE GŁÓWNE


Postacie wpływające na fabułę (u większości możliwość wykonywania misji):


» Carl Johnson

Główny bohater gry. Jego życie jest wiązanką sukcesów i niepowodzeń. Pięć lat temu (przed zaczęciem się akcji gry) wyjechał do Liberty City po stracie matki i brata. Teraz powrócił, by odszukać sprawców tego okrutnego mordu oraz odbić teren należący do Orange Groove Families (gangu CJ.)


» Sweet Johnson

Brat CJ'a, którego obwinia o śmierć ich matki. Mimo to bardzo pomaga Carlowi w powrocie i zaklimatyzowaniu się w OGF. W poźniejszym czasie pomaga nam (czyt. Carlowi) przywrócić dzielnicę (heh... całe San Andreas :])pod panowanie Orange Groove Families.


» Big Smoke

Kiedyś najbardziej sprawny fizycznie członek gangu. W tej chwili ma dość spore kłopoty z nadwagą... mimo to nie poddaje się, dzięki czemu bardzo pomaga nam podczas grania w San Andreas. Uświadczymy u niego kilka bardzo ciekawych misji (moja ulub. "Just Business" :])


» Ryder

Przyjaciel CJ'a z dawnych lat... Dość dziwnie się zachowuje... Bez przerwy widujemy go z blantem, którym uprzyjemnia sobie życie. Uczy nas włamań do domów. Niestety imię Lance (bo tak sie nazywa..) do czegoś go zobowiązuje (patrz Vice City).


» Kendl Johnson

Siostra Carla i Sweet'a, która kompletnie się od nich różni. Nie zabardzo wpływa na ogólną rozgrywkę. Cesar (niżej) uważa ją za swoją dziewczynę... dziwne, że ona nic o tym nie wie ;].


» Cesar Vialpando

Gość wyglądający jak hardcore'owy morderca. Jest cały pokryty tatuażami i nie rozstaje się ze swoim .45 . Bardzo dobrze zna się na Lowriderach. To dzięki niemu bliżej poznamy świat tuningu i nielegalnych wyścigów w San Andreas.


» Frank Tenpenny & Eddie Polaski

Dwaj skorumpowani policjanci, którzy uprzykrzają życie Carlowi kiedy tylko mogą... The Truth (niżej) jest dobrym przyjacielem Tenpenny'ego (trzeba wspomnieć, że to Samuel L. Jackson podłożył Frankowi głos). Czasem widujemy ich jak razem palą jakieś zielsko. Polaski to wg. niektórych źródeł... polak. Jest jakby dodatkiem do Tenpenny'ego.


» The Truth

Właściciel jednej z farm leżących przy Flint County, na której hoduje marihuane. Zleca nam bardzo ciekawe zadania (palenie krzewów marychy...). Jest Hippisem i bardzo dobrym przyjacielem Franka Tenpenny'ego.


» OG LOC

Jakby to powiedzieć... Kretyn, który uważa, że jest raperem i ma kontakty z mafiami... Tak naprawde, ani nie umie rapować (jednym z zadań jest pomoc w postaci kradzieży pewnej książki...), a mafiozo to z niego taki, jak z Carla baletnica. Pracuje w Fast Food'zie i zleca nam tak chore zadania, że strach...


» Wu Zi Mu

Szef Triady. Z początku Carl jest dla niego mało przyjacielski, ale z biegiem czasu ta sytuacja się zmienia. Wu Zi Mu jest niewidomy. Za to jest chyba najzabawniejszą postacią w San Andreas (przyjmowanie misji od niego, nie wiem czemu przypominało mi branie misji od Raya Machowskiego z GTA3).


» Ken Rosenberg

Powrót z Vice City... Gość zmienił się nie do poznania... Podziałały tak na niego prochy, które brał i bierze nieustannie. Jest jeszcze mniej normalny niż w Vice City... praktycznie rzecz biorąc... jest Psychopatą...


» Salvatore Leone

Tym razem powrót (w sumie wstecz :]) z GTA3. Co prawda nie wykonujemy dla tego pana misji, lecz oddajemy mu przysługę w czasie misji dla Rosenberga. Postać ta dość mocno wpływa na fabułę... W jednej ze scenek Maria (jego przyszła "oblubienica") zapoznaje się z nim.


» Kent Paul

No i znowu powrót z Vice City... Moim zdaniem gość zmienił się nie do poznania. Tylko trochę wpływa na fabułę gry... (w sumie to spotkamy go przypadkiem... no może nie do końca <;)


» Mike Torreno

Facet związany z rządem Stanów Zjednoczonych. Ma bardzo ciekawe misje (dość trudne do wykonania... ale jaka satysfakcja z przejścia ;]) Jest bardzo wrednym i upierdliwym człowiekiem.


» Catalina

Pamiętacie ją zapewne z GTA3. W San Andreas okazuje się, że jest ona bliską rodziną dla Cesara (dokładnie kuzynką.) Wraz z nią spotkamy po pewnym czasie... BOHATERA GTA3...