Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA V - Powrót do Liberty City?!
   GeeWhiz
05.04.2014 12:48:43

Zaledwie kilka dni temu pisałem o oficjalnie zapowiedzianym pełnym dodatku do GTA V. Niestety, w internecie na ten temat informacji jak na lekarstwo, zaś sam R* milczy (za co chwała mu się należy). W każdym razie prawdziwe poruszenie wywołała plotka, której autorem został Whoo Kidd - znany producent muzyki z gatunku hip-hop. To właśnie on podczas udzielania wywiadu, na pytanie dotyczące jego upodobania dotyczącego gier komputerowych, odpowiedział, że ostatnią produkcją w którą miał okazję zagrać było właśnie GTA V, ponadto dodał, że będzie on obecny w rozszerzeniu, które ponownie zabierze nas do Nowego Jorku, znanego dobrze fanom serii z wcześniejszych odsłon gry.

Liberty City

Oczywiście podana informacja stanowi jedynie poszlakę. Myślę jednak, że już niebawem Rockstar zaspokoi naszą ciekawość i oficjalnie udzieli informacji na temat dodatku. 

A co wy myślicie na temat powrotu do Libety City? Może jednak dodatek powinien zabrać nas do Vice City, lub może po prostu powinniśmy spodziewać się czegoś zupełnie nowego? Z niecierpliwością czekam na wasze komentarze.


kategorie: Ciekawostki, GTA V


Komentarze

28.06 10:12
Nie no Vice City jako dodatek do V raczej odpada. Liberty City jest bardziej prawdopodobne bo mają już praktycznie gotową mapę z poprzedniej części.

28.03 17:27
Lepiej póno niz wcale:) Oczywiscie uwazam, ze idiotyzmem jest powrot do liberty city. Vice City byloby czyms. aktualnie brakuje mi tego miasta, a mialo najwiekszy klimat. Moze boja sie, ze nie uda im sie dorownac do poprzedniej czesci.

1
Informacja
Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.