Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Kategoria: Ciekawostki

Aktualizacja GTA Online i kolejne bonusy
   GeeWhiz
09.04.2014 10:10:46

Rockstar kolejny raz postanowił zaskoczyć fanów serii Grand Theft Auto. Właśnie pojawiła się aktualizacja GTA Online v 1.12. Patch ten zawiera kilka uprzyjemniających grę rozwiązań. Warto nadmienieć chociaż te najciekawsze, zatem:

- pojawia się nową umiejętność u Lestera (można się z nim skontaktować, co zaowocuje tym, że policja nie będzie reagować na popełniane przez nas przestępstwa - oczywiście tylko przez pewien czas);

- otrzymamy więcej GTA$ za ukończenie niektórych zadań (skoki spadochronowe, wyścigi i inne);

- możemy liczyć na dodatkowe 50 RP za każdą pozytywną bądź też negatywną ocenę zakończonej misji.

Ponadto już w piątek pojawi się wspomniana wcześniej przeze mnie aktualizacja, umożliwiająca tworzenie własnych Capture Jobs za pomocą specjalnego kreatora. Rockstar zaprezentował także możliwe odmiany misji, które będziemy mogli stworzyć: Contend: Salty Snatch, GTA: All Abhorred, GTA: Field of Screams, Hold: Freight Fight, Raid: High Road, Raid: Wargames.

Wreszcie na sam koniec wisienka na torcie. Aby się nie nudzić, do tego czasu (do piątku) wykonując misje Capture otrzymamy podwójne punkty GTA$ & RP.


kategorie: multi, GTA V, Ciekawostki


GTA V - Powrót do Liberty City?!
   GeeWhiz
05.04.2014 12:48:43

Zaledwie kilka dni temu pisałem o oficjalnie zapowiedzianym pełnym dodatku do GTA V. Niestety, w internecie na ten temat informacji jak na lekarstwo, zaś sam R* milczy (za co chwała mu się należy). W każdym razie prawdziwe poruszenie wywołała plotka, której autorem został Whoo Kidd - znany producent muzyki z gatunku hip-hop. To właśnie on podczas udzielania wywiadu, na pytanie dotyczące jego upodobania dotyczącego gier komputerowych, odpowiedział, że ostatnią produkcją w którą miał okazję zagrać było właśnie GTA V, ponadto dodał, że będzie on obecny w rozszerzeniu, które ponownie zabierze nas do Nowego Jorku, znanego dobrze fanom serii z wcześniejszych odsłon gry.

Liberty City

Oczywiście podana informacja stanowi jedynie poszlakę. Myślę jednak, że już niebawem Rockstar zaspokoi naszą ciekawość i oficjalnie udzieli informacji na temat dodatku. 

A co wy myślicie na temat powrotu do Libety City? Może jednak dodatek powinien zabrać nas do Vice City, lub może po prostu powinniśmy spodziewać się czegoś zupełnie nowego? Z niecierpliwością czekam na wasze komentarze.


kategorie: GTA V, Ciekawostki


Edycja specjalna i kolekcjonerska
   GeeWhiz
26.08.2013 20:09:02

Rockstar postanowił ujawnić nieco więcej szczegółów dotyczących edycji specjalnej i kolekcjonerskiej dla zapowiadanej V- odsłony serii.

Dodatkowe bronie zapewni znany wszystkim graczom sklep Ammu-Nation [dostępne w edycji kolekcjonerskiej i specjalnej]. Warto zwrócić uwagę na bronie palne takie jak: Bullpup Shotgun czy .50 Caliber Pistol. Nie zabraknie także bardziej prymitywnych narzędzi, takich chociażby jak  bardzo poręczny - młotek. Swoją drogą przypominają mi się czasy, kiedy grało się w Manhunt'a :).

Z kolei na nowe stroje czy tatuaże możemy liczyć odwiedzając odpowiednie sklepy [dostępne w edycji kolekcjonerskiej i specjalnej]. Nasi bohaterowie otrzymają odpowiednie zniżki na specjalne przedmioty - 20%. Z kolei każda postać otrzyma własny strój, specjalną fryzurę i tatuaż.

Niestandardowe postacie [dostępne jedynie w edycji kolekcjonerskiej] mogą nam zapewnić sporą dawkę zabawy. Do wyboru będziemy mieli znanego z IV - Niko Bellica, ale pojawią się także takie postacie jak Claude czy Misty z III, jednakże w nieco innym charakterze. Będą oni potencjalnymi rodzicami - dawcami genów dla naszej postaci. Dzięki temu będziemy mogli określić nie tylko wygląd danej postaci, ale także po części cechy charakteru, przede wszystkim zaś wrodzone umiejętnośći - predyspozycje.

Dość ciekawym rozwiązaniem jakie zamierza wdrożyć RockStar w najnowszej odsłonie gry, jest szybsze ładowanie umiejętności specjalnych [dostępne w edycji kolekcjonerskiej i specjalnej]. Każda z postaci ma wrodzone umiejętności, i tak np. Michael jest specem od obchodzenia się bronią, dzięki czemu potrafi spowolnić czas podczas strzelaniny, Franklin jako mistrz kierownicy będzie w stanie poprawić swój refleks, zaś Trevor będzie w stanie zadawać zwiększone obrażenia, przy jednoczesnym zmniejszeniu swoich obrażeń. Całość pozwoli przyspieszyć regenerację paska umiejętności o 25 %.

Sporą dawkę adrenaliny zapewnić mają testy samolotów wyczynowych [dostępne w edycji kolekcjonerskiej i specjalnej]. Pozwolą one na maksymalną eksploatację przestworzy, do granic możliwości określonych pojazdów. Ponadto przysporzą emocji w rywalizacji o coraz lepsze wyniki, nie wspominając już o polepszeniu umiejętności naszych postaci.

Na koniec wisienka na torcie w postaci unikalnych nieruchomości i pojazdów [dostępne jedynie w edycji kolekcjonerskiej]. Dostępny będzie przykładowo motocykl CarbonRS, z kolei w grze online w każdej chwili będziemy mogli zadzwonić po ekskluzywny samochód Khamelion. Zdjęcia obu zamieszczam poniżej.


kategorie: GTA V, Ciekawostki, screeny


Kolejna porcja screenów z GTA V!
   GeeWhiz
10.07.2013 20:19:49

Klik


kategorie: GTA V, Ciekawostki, screeny


GTA V Finlandia
   GeeWhiz
01.07.2013 12:54:26

W oczekiwaniu na premierę kolejnej odsłony serii Grand Theft Auto, warto trochę powspominać stare czasy. To bardzo dobra okazja do tego, by jeszcze raz zagrać we wszystkie wcześniejsze części, co spowoduje, że wraz z premierą gry przed naszymi oczami ukaże się klarowny obraz V-ki. 

Ale po co ograniczać się do samego GTA?! Przecież nasze dzieciństwo, a przynajmniej moje, nie tylko koncentrowało się na serii gier wychodzących spod ręki potężnej dziś firmy - RockStar. A jednak siła oddziaływania Grand Theft Auto stała się tak duża, że trudno dziś o bardziej rozpoznawalną markę. Również trudno wspominać stare, dobre czasy, jeśli nawet do tamtych obrazów nawiązuje znana na całym świecie seria gier. Przykładowo jakiś czas temu pisałem o unikalnej edycji klocków lego zawierającej postacie znane graczom ze świata GTA, zamieściłem na stronie także kilka grafik przedstawiających postacie z gry Mario usytuowane w świecie Grand Theft Auto.

A zastanawialiście się co mogłoby się wydarzyć, gdyby połączyć serię Grand Theft Auto z popularną ongiś bajką Muminki? Zobaczcie sami.

Muminki

Źródło: RockStar24


kategorie: GTA V, Ciekawostki


strona 1 z 6 Dalej