Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Vice City: Miasto

Akcja gry rozgrywa się w tutółowym Vice City, stanowiącym odzwieciedlenie miasta Miami. Niekończące się lato, wręcz tropikalny klimat sprawia, że chciało by się tam zamieszkać. Gdy się dobrze przyjżymy zauważyć można miejsca znane z prawdziwego zdażenia, słynne hotele, dyskoteki, porty i kluby. Cała plansza jest dwukrotnie większa od Liberty City. Poprawiono równiez całą infrastruktórę miasta, dodając wiele urozmaiceń. Tak jak w Liberty City mogliśmyu się pogubić, ulice były niesamowicie do siebie podobne, proste skrzyżowania, prostopadłe przecznice, tak tutaj każde skrzyżowanie jest inne... Dodano mosty, tunele, ostre zakręty, szerokie trasy z palmami rozdzielającymi ruch, a co najważniesze z pomocą przychodzi nam interaktywna mapa całego miasta! Od teraz mamy możliwość wykupywania budynków na wlasność. Zaliczają się do nich nasze "miejscówki" typu hotele, wille, a również dosłownie slumsy.


Pola golfowe w Vice City/Miami

Mamy możliwość wykupienia korporacji które będą nam przynosić dodatkowe dochody. Prucz standardowych misji powiązanych z fabułą, stworzono całą sieć rozrywek oddanych w nasze ręce... Gdy po kilku godzinach buszowania z arsenałem broni znudzi nam się jazda po ulicach, możemy wstąpić do dyskoteki gdzie posłuchamy hitów z lat 80', zobaczymy jak potrafią się bawić osoby z ulicy. Możemy również odwiedzić bar ze sriptizem, jednak nie za darmo, gdyż podziwianie erotycznych tańców kosztuje. Jeżeli szukamy jeszcze mocniejszych wrażeń, to wystarczy odwiedzić Hyman Memoria Stadion po godzinie 20:00 i wcielamy się w kierowcę wyścigowego, trialowca, lub też ujawnia się w nas nutka destrukcji podczas Destrucion Derby. Gdy jednak braknie nam pieniędzy, jedziemy do banku, lecz nie po pożyczkę, ale z naszym arsenałem rabujemy skarbiec. Jednak zanim podejmiemy się takiego wyzwania, wypdało by poćwiczyć troszkę celność na specjalnie stworzonej do tego strzelnicy! Jak widać miejsc rozrywki jest bardzo dużo. Teraz może coś o budowie miasta... Podzielone ono zostało na 2 ogromne wyspy, połączone długimi mostami, oraz kilka przyległych do nich mniejszych wysepek. Jedna z nich to raj dla bogaczy.


Wille bogaczy w Vice City/Miami

Przepiękne wille, baseny, sportowe samochody, boiska i korty tenisowe. Druga z nich to rozległe pole golfowe, z przepiękna zielenią, sztucznymi stawami i piaskowcami. Jadą miastem za dnia wypadało by wstąpic na przeogromną plażę, lub zwiedzić latarnię morską. Gdy jednak zdecydujemy się zwiecić centrum miasta, lepiej uczynic to wieczorem, kiedy ekskluzywne hotele rozświetlają kolorowe neony.Jeżeli natomiast nażekamy na ruch uliczny, udajemy się na lotnisko, z gigantyczną powierzchnią, gdzie szalejemy motocyklem pełną prędkością, nieobawiając się o konsekwencjie. Kiedy uznamy że pogoda jest przepiękna, a znudzi nam się żeycie w spalinach samochodowych, wyruszamy na rejs jachtem, tnąc morskie fale odbijające refleksy światła. Należy uważać na wystające gdzie niegdzie skały, oraz na innych użytkowników morskiej komunikacji. Istnieje również bardziej efektowny posób na zwiedzanie miasta... Wskakujemy do wodolotu i roskoszujemy się spokojnym lotem nad miastem. Wszystkie te przeżycia są w zasięgu naszej ręki. To właśnie oferuje nam miasto Vice City!


Dom handlowy w Vice City/Miami

Grafit66