Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Vice City: Bronie
   

W Grand Theft Auto: Vice City można używać aż 32 broni. Poniżej znajdują się linki do rodzai broni wraz z szczegółowymi opisami.

» Bronie ręczne
» Bronie miotane
» Pistolety
» Śrutówki
» Bronie typu UZI
» Karabiny
» Broń ciężka
» Snajperki


» Bronie ręczne


» KASTET

Porządnie wzmacnia uderzenie piąchy. Nigdzie jej nie kupisz, ale znajdziej w dłoniach goryli w Malibu Club.


» KIJ BASEBALLOWY

Bardzo przydatny w niszczeniu samochodów i ludz- kich głów. Do kupienia wBunch of Tools w Washington Beach


» PAŁKA POLICYJNA

Nosi ją każdy szanujący się gliniarz w Vice City. Nigdzie jej nie kupisz. Słaba i mało efektowna broń.


» ŚRUBOKRĘT

Szczerze mówiąc nie wiem, co chceli osiągnąć twórcy gry umieszczając ją w grze... Do niczego się nie nadaje. Kupisz go w każdy sklepie z narzędziami.


» PIŁA ŁAŃCUCHOWA

Szczerze mówiąc nie wiem, co chceli osiągnąć twórcy gry umieszczając ją w grze... Do niczego się nie nadaje. Kupisz go w każdy sklepie z narzędziami.

» TASAK

Zabójcza broń w rękach doświadczonego rzeźnika. Takie czynności jak rozcinanie mięsa, cięcie kości itp. nie stanowią dla nas wyzwania. Dostępny we wszystkich sklepach metalowych.

» KIJ GOLFOWY

Używając tej "broni" nadajesz sztuce jaką jest zabijanie nowego znaczenia. Odpowiednia technika i doświadczenie - tego nam trzeba. Do znalezienia na polu golfowym i w Caddym.

» MŁOTEK

Z tego powodu, że Vice City nie można nigdzie dostać gwoździ - trzeba się zadowolić wbijanie czegoś innego. Tak tak - w główkę można powalić, w samochód...

» KATANA

Miecz samurajski. Używając go, przestrzegaj starych, niepodważalnych zasad szlachetnych samurajów - pozbawiaj przeciwnika życia, pozbawiając go... głowy. Do kupienia w Tooled up.

» NÓŻ

Broń dość mało skuteczna - używajmy tylko wtedy, gdy niczego innego nie ma pod ręką. Do kupienia w Tool It Up w North Point Mall oraz Screw This w Little Havana.


» MACZETA

Taki "troszkę" większy nóż :-P Bardzo skuteczna w działaniu broń. Jest bardzo silna i działa w oparciu o zasadę "użyj i zapomnij".» Bronie miotane


» GRANATY

Mało przydatna (moim zdaniem) broń chyba, że chcesz załatwić grupkę wrogów, którzy stoją w jednym miejscu. Mozna kupić w North Point Mall.


» GRANATY Z DETONATOREM

Właściwie to ta sama broń co zwykłe granaty z tym, że mozesz je wysadzić w dowolnym momencie. Kupisz je u Phila po zakończeniu misji Boomshine Saigon..


» KOKTAJLE MOŁOTOVA

Najlepsza Broń Miotana. Razi ogniem naprawde duży obszar. Dobra na grupki ludzi i samochody, polecam. Znajdziesz w Restauracji Tacocalypse.


» GAZ ŁZAWIĄCY

Występuje TYLKO w wersji na PS2 (Jest Też Mod dodający go na PC). Do Znalezienia przy Komisariacje w Washington Beach.» Pistolety


» REWOLWER

Zabija jednym Strzałem lecz nie można z nim biec i strzelać.W Sumie Fajna broń. Do kupienia w Ammunation w Downtown.


» PISTOLET

Przydatna broń. Mozna iśc i strzelać równocześnie. Znajdziesz go u każdego policjanta, bądź kupisz w North Point Mall Lub w Ammunation w Ocean Beach.» Śrutówki


» SHOTGUN

Zwykła strzelba mająca mały zasięg (jak to strzelba). Najlepsza na małe dystanse. Znajdziesz w każdym radiowozie oraz w Ammunation w Ocean Beach.


» STUBBY SHOTGUN

Mocny, ale niezbyt szybki shotgun. Przydatny jesli nie masz pod ręką SPAS-12 (niżej). Kupisz w Ammunation w North Point Mall.


» SPAS-12

Najlepszy shotgun ze wszystkich trzech. Szybko strzelny i wogóle bardzo przydatny, tyle że (jak to w przypadku strzelb...) trzeba strzelać z bliska, bo z daleka ciężko trafić.Kupisz w Ammunation w downtown.» Bronie typu UZI


» TEC-9

Świetna Broń. Jedna z tych z których mozna korzystać siedząc w samochodach/mototach/motorówkach(niepotrzebne skreślić). Niestety nigdzie jej nie kupisz, lecz kto nam zabroni zakosić ją kubańczykom? ;]


» INGRAM MAC-10

Tak samo jak wyżej. Dobra i szybka broń. Można prowadzić ognień z pojazdów. Kupisz w Ammunation w Ocean Beach.


» MP5

Najlepsza broń z tego typu. Duży zasięg i możliwość używania jej w aucie, robi z niej naprawdę dobrą broń. Każdy powinien mieć w swoim arsenale. Kupisz w Ammunation w Downtown.


» UZI 9mm

Ostatnia już opisywana broń Typu Uzi. Szczerze mówiąc to nie polecam. jest słaba i zeby strzelać trzeba stać w miejscu. Jedyna zaleta to mozliwość korzystania z niej, bedąc w aucie. Kupisz w Ammunation w North Point Mall.» Karabiny


» RUGER

Trochę słabszy od M4 (opisanego niżej), ale także dobry. Podobne parametry jak M4. Kupisz w Ammunation w Ocean Beach.


» M4

Świetny karabin maszynowy. Ta broń jest szybka, skuteczna i mocna. Kucaj, żeby zwiekszyć cleność. Kupisz w ammunation w downtown.» Broń Ciężka


» MIOTACZ OGNIA

Tą Broń zna każdy i wie jak sie nią posługiwać. Kupisz u Phila


» M60

Mocna rzecz. Siła mniej więcej taka jak w Minigunie z tym, że M60 jest wolniejszy. Kupisz u Phila.


» WYRZUTNIA RAKIET

To chyba każdy wie do czego służy :). Kupisz u Phila.


» MINIGUN

Znany np. z "Quake'a" minigun. bardzo szybko strzelam a jedną serią mozna załatwić samochód.Moja ulubiona broń.Do kupienia u Phila.» Snajperki


» PSG-1

Lepsza snajperka. Ma celownik laserowy. Jest szbko strzelna i przeładowujesz dopiero po kliku strzałach, dzięki czemu mozna strzelać seriami.Kupisz w Ammunation w Downtown.


» SNAJPERKA

Zwykła snajperka. Duży zasięg, ale trzeba przeładować po każdym strzale.Ma bardzo fajny celownik, lepszy niz w PSG-1 (lepszy w sensie łądniejszy :D). Do kupienia w North Point Mall.