Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
San Andreas: Umiejętności Strzeleckie
   RedBoy
22.06.2005 21:56:00

Kolejna nowość w serii. Już tłumacze o co chodzi tutaj, a więc możemy zdobywać poziom doświadczenia dla danej broni, dokładnie to tylko dla takich:
-Pistol 9mm
-Silenced Pistol
-Desert Eagle
-Chrome Shotgun
-Sawn-Off Shotgun
-Spas12
-Machine Pistol (Tec9 i Mac10)
-MP5
-AK47
-M4
I tylko dla tych broni możemy zdobywać doświadczenia. Aby je zobaczyćwymieramy którąś z w/w broni i klikamy guzik L1 wtedy pokaże nam sięna dole ekranu okienko i obok napisu „Weapon Skill" mamy pasek którypokazuje nam nasz poziom exp'a danej broni. Dodatkowo zostaływprowadzone jeszcze 3 poziomy: poor (podstawowy), gangster (osiągamygo po przekroczeniu 20%-50% doświadczenia danej broni) i hitman (gdyosiągniemy perfekcję, czyli 100%).

Poziom Gangster

Dla broni: Silenced Pistol, Deasert Eagle, Tec-9, Mac10, MP5,AK-47, M4 oraz wszystkich Shotgunów.
Po osiągnięciu tego poziomu możemy biegać i strzelać równocześnie orazzostaje poprawiona celność, siła strzału i szybkość przeładowania.
Dla broni: Pistolet 9mm
Po przekroczeniu tego progu zostaje poprawiona celność i jakoś strzału oraz możemy teraz biegać i strzelać równocześnie.

Poziom Hitman

Dla broni: Silenced Pistol, Deasert Eagle, ChromeShotgun, Spas12, MP5, AK-47 oraz M4.
Poprawia się siła strzału , celność oraz szybkość przeładowania. Nadal możemy biegać i strzelać równocześnie.

Dla broni: Pistolet 9mm, Sawn-Off Shotgun, Tec-9 oraz Mac10.
Możemy teraz trzymać 2 takie same gun'y w prawej i lewej łapie. Czyli np. trzymamy dwa Tec-9, jeden w prawej ręce, a drugi w lewej i z obydwu naraz strzelamy. Nadal możemy biegać i strzelać równocześnie.