Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Vice City: Informacje
   

Grand Theft Auto: Vice City jest kolejną częścią z serii GTA, gdzie wcielamy się się w gangstera, którego szczególną zdolnością jest kradzież samochodów. W Vice City pojawiają się śmigłowce, w którymi można latać (zaczynając na zwykłym Maveriku, a kończąc na uzbrojonym po zęby Huntrze, czyli prawdziwym Apachu). Akcja GTA: VC rozgrywa się w latach 80-tych ubiegłego wieku. Klimat upływa pod znakiem tego okresu znanego z miast świecących nocą kolorowymi neonami i pań jeżdżących na wrotkach.

Gra została pierw wydana na konsolę Sony PlayStation 2 co mym zdaniem wyszło na dobre wersji przeznaczonej dla graczy na PC, ponieważ może nie wszystkie, ale większość błędów z Play'a została zlikwidowana :-). Oficjalna premiera na PC miała miejsce 13 maja 2003 roku, w Europie - 16 maja. Bardziej szczegółowe informacje znajdziemy na oficjalnej stronie gry - GTA VICE CITY.

Grand Theft Auto: Vice City posiada ulepszoną grafikę odnośnie do GTA III oraz wiele poprawek technicznych i kosmetycznych. Barwniejsza fabuła, zapewniająca wiele godzin zabawy zapowiada kolejny światowy sukces dla firmy Rockstar Games. Zaledwie namiastkę gry możecie zobaczyć na stronach wielu serwisów o Grand Theft Auto, także u nas. Jeśli jesteś fanem tej serii i spodobała Ci się poprzednia część gry - GTA III to, Vice City koniecznie musi zagościć u Ciebie na dysku twardym :-).