Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA4: Solucja
   Lazlow
02.05.2008 00:06:00

Masz problem z którąkolwiek z misji? Jesteś kiepski z anglika i nie wiesz na czym polega Twoje zadanie? Ta solucja powstała właśnie dla Ciebie! Nasz serwis wyciągając do Ciebie pomocną dłoń daje Ci ten tekst, który z pewnością pomoże Ci przebrnąć przez misje.
 


 

DUKES i BROKER


 

ROMAN BELLIC

Misja: The Cousins Bellic
Nagroda: $25

Nadeszła ta chwila. Przybijasz do portu w Liberty City w Ameryce, z myślą, że od tego momentu wszystko się zmieni. I owszem, zmieni się. Pytanie tylko, czy na gorsze czy na lepsze. Odbiera Cię Twój kuzyn, Roman Bellic. Po dłuższym przywitaniu najwyższy czas udac się do jego rezydencji, o której mówił w listach. Jedziesz tam jego samochodem. Kiedy tam dojedziesz będziesz żałował, że w ogóle opuściłeś pokład statku... Zaczynamy!
 

Misja: It's Your Call
Nagroda: $30

Biuro korporacji taksówkarskiej Romana. To tu pierwszy raz widzisz Mallorie Bardas i Vladimira Glebova. Jedziesz z Romanem załatwić drobne sprawy. Niestety pojawiają się ludzie, u których Roman jest zapożyczony. Musisz ich zgubić w pościgu i wrócić z kuzynem do siedziby korporacji.
 

Misja: Three's a Crown
Nagroda: satysfakcja z ukończenia misji

Romana nawiedzili jego prześladowcy, powinieneś ich pamiętać z poprzedniego zadania. Twoim zadaniem natomiast jest odebranie dwóch dziewczyn (Mallorie i jej koleżanki Michelle) ze stacji metra w dzielnicy Hove Beach. Zawieź je do domu Michelle i po sprawie.
 

Misja: Bleed Out
Nagroda: $50

Kolejny raz masz do czynienia, a raczej Twój kuzyn ma bezpośrednio do czynienia z Albańczykami, którym wisi kasę. Ci natomiast trochę poobijali mu facjatę i musisz ruszyć mu na ratunek. Zajmij się dwoma cieciami, a kiedy pojawi się i trzeci i zacznie zwiewać swoją bryką, rusz za nim w pościg. Albaniec za chwilę opuści swój pojazd i zacznie wbiegać na kolejne poziomy budynku blisko portu. Nie ma bata, musisz cisnąć za nim. Najwyższy czas pomachać trochę łapkami. Albaniec na dodatek będzie machał kosa. Kiedy już go załatwisz nie zapomnij mu jej zawinąć, przezorny zawsze ubezpieczony, nie?

1