Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA1: Solucja
   
08.11.2007 10:17:00
GANGSTA BANGTELEFONY W NORTH PARK

Telefon 1

Crazy Jimmy chce niebieskie Mundano. Udaj się więc do celu i odstaw cacko do garażu w parku. Jim pragnie jeszcze z Tobą pogadać. Tylko śpiesz się, bo czasu masz niewiele. Gdy dotrzesz do telefonu, udaj się po taksówkę ukrytą między blokami. Gnaj pod bank i zabierz Jimmy'ego. Policja nie da Ci żyć i poustawia liczne barykady. Zostaje tylko w tych niesprzyjających warunkach odwieść kolegę do garażu.

Telefon 2

Twoim zadaniem jest kardzież motoru. Przed robotą najlepiej weź Bulldog'a. Jedź na miejsce i przejedź ochroniarzy. Potem bierz motor i odwieź go do garażu, uważając na policję oraz na goniący Cię gang motocyklowy (najlepiej poruszaj się wąskimi uliczkami). Gdy dostarczysz pojazd, udaj się w miejsce wskazywane przez strzałkę. Zabierz walizkę i oddaj ją pewnemu dziadkowi.

Telefon 3

Weź ciężarówkę wypełnioną materiałami wybuchowymi. Jedź ostrożnie i bez pośpiechu. Twoim zadaniem jest wysadzenie posterunku policji. Wjedź do środka i uciekaj. Po wykonaniu tej części misji podjedź do południowo-wschodniego Heckenslash, aby pogadać ze stojącym tam człowiekiem. Za moment zauważysz jakiegoś ciemnoskórego gościa, idź za nim. Gdy dotrze do celu będziesz musiał uporać się z jego ochroniaczami. Najlepiej przejedź ich samochodem.

Telefon 4

Do doków należy dostarczyć dwie taksówki. Kiedy samochody zostaną dostarczone, szybko jedź odebrać telefon. Facet po drugiej stronie kabla poleci Ci zabić pewnego delikwenta. Ukrywa się on w bloku z ochroniarzem, więc nie można tam wjechać... Najlepszy sposób to chyba karabin maszynowy.MISJE DODATKOWE

Pojazd: Taxi
Miejsce: North Park

Szef chce żebyś zabrał jego dwóch kumpli do hotelu. Weź obu od razu i odwieź ich, szkoda paliwa na drugi kurs ;)

Pojazd: Bulldog
Miejsce: South Tellburg

Bossowi nie podoba się kolor samochodu, więc musisz jechać przemalować wóz. Kiedy skończysz, podjedź do bramy. Ludzie szefa zechcą Cię sprawdzić. Pędź do pierwszego telefonu i od razu do drugiego. Po całym teście spokojnie możesz odwieść samochód do garażu.

Pojazd: Bus
Miejsce: Northeast Fort Law

W autobusie, który dostałeś została zainstalowana bomba! Musisz rozpędzić się i utrzymywać stałą prędkość. Gdy bomba zostanie rozbrojona, porzuć pojazd i udaj się do doków. Na koniec dostarcz bossowi dwa Mundano.

Pojazd: Counthash
Miejsce: Northwest Fort Law

Zabaw się w terrorystę :) W tej misji Twoim celem jest zniszczenie pociągu. Aby tego dokonać, wystarczy wsiąść do niego i zaraz wyjść. Zostaniesz poinformowany o ilości rannych i zabitych.

Pojazd: Tanker
Miejsce: Northeast Law Island

Ciężarówka tu stojąca nie jest taką zwykłą ciężarówką. Może ona osiągać prędkości takie jak samochody policji. Twoim zadaniem jest po prostu odstawienie jej do garażu.

Pojazd: Cossie
Miejsce: Northeast Island City

Musisz wziąć Patrol Car i jechać nim po gangstera stojącego przed bankiem. Twój wóz jest szybki, więc bez problemu dostaniesz się do South Tellburg.


HEIST ALMIGHTYINTROSzybka misja! Odbierz telefon. Teraz masz 30 sekund na odebranie kolejnego. Natychmiast udaj się na most i wyrzuć walizkę z pieniędzmi do wody. Teraz spokojnie pojedź po auto ukryte w Central Eaglewood i zabierz je do garażu.TELEFONY W NORTH FORT LAW

Telefon 1

Jedź po policyjne auto, nafaszerowane materiałami wybuchowymi. Wjedź nim do garażu banku i uciekaj. Do wozu wsiądzie banda Tommy'ego ubrana w zielone uniformy. Musisz zdobyć transport dla nich. Jedź za strzałką i capnij wóz, na który wskazuje. Potem udaj się pod bank, zabierz kolegów i jedźcie do South Law Island.

Telefon 2

Wejdź do Repair Van'a i za pomocą zdalnie sterowanego autka zabij faceta jadącego Counthash'em. Gdy samochodzik znajdzie się pod celem zdetonuj go, a ten przy okazji rozwali kolesia.

Telefon 3

Pickup - to Twój cel. Zdobądź go, a potem pogadaj z gościem w wąskiej uliczce. Jedź do sklepu z bombami i zaopatrz wóz w jedną. Następnie udaj się do garażu. Gdy już wprowadzisz samochód do niego, natychmiast uciekaj! Pokaże się też jakiś człowiek w niebiesko-zielonej koszulinie. Zabij go.

Telefon 4

Krwawa misja. Przejedź się do Central Estonia i rozwal wszystko co się rusza, najlepiej użyj do tego karabinu maszynowego. Teraz jedź odstawić wóz i weź limuzynę. Podskocz po pewną panią, która nie lubi chodzić pieszo zbyt daleko. Kiedy dojedziesz na miejsce ujrzysz goryli w czerwonych koszulach. Zabij ich z miejsca. Teraz spokojnie możesz zabrać naszą damulkę i odwieść ją do East Fort Law.
MANDARIN MAYHEMTELEFONY W CENTRAL MARKET

Telefon 1

1. Po odebraniu telefonu w chińskiej dzielnicy pędź po auto. Kiedy ów wóz będzie w Twoim posiadaniu wracaj do garażu. Na powrót masz tylko 60 sekund, więc śpiesz się!

2. Kolejne zadanie na czas. Masz 120 sekund . Twoim celem jest przemalowanie czerwonego auta. Gdy to uczynisz, jedź do garażu. Pamiętaj o limicie czasowym.

3. Następna misja, jeszcze jeden napad na bank. Udaj się po wóz od Pu Ling'a i jedź do banku. Gdy Twój człowiek wejdzie do wozu udaj się z nim do garażu w Chińskiej dzielnicy. Może to być trudne ze względu na sporą odległość dzielącą bank od garażu.


Telefon 2

1. Szybko odebierz telefon w parku. Ta misja polega na zbieraniu walizek z forsą. Udaj się do trzech miejsc i spokojnie weź walizki. Z pieniędzmi udaj się do biura szefa.

2. Jest problem z pewnym człowiekiem, musisz go sprzątnąć. Haczyk tkwi w tym, że on jeździ jednym z lepszych wozów w grze. "Stukaj" w samochód aż ten zacznie się palić i zlikwiduj naszego przyjemniaczka.

3. Odbierz telefon w lesie. Jedź do centrum i zabij mafijną rodzinkę. Zalecany jest karabin maszynowy.

Telefon 3

1. Rozbrajanie samochodów. Udaj się po pierwszy wóz. Masz 60 sekund żeby rozbroić go i wrócić. Następnym celem jest furgonetka. To auto jest wolniejsze, więc dostajesz 90 sekund na wykonanie roboty oraz powrót. Pozostała tylko limuzyna i sportowy wóz. Na te ostatnie dwa dostajemy po 60 sekund.

2. Jedź do czterech osób i pieprznij każdą z nich w twarz, choćby za to, że Ci się nie podobają. Gdy doprowadzisz do wielkiej bójki, zaczną uciekać. Goń jednego z nich i jeszcze raz przyłóż mu porządnie. Ten powie Ci o łódce przepływającej przez South Sunview. Udaj się tam z wyrzutnią rakiet i zniszcz łódź.

Telefon 4

1. Jedź do telefonu. Gdy odbierzesz dowiesz się, że Yo Pong nie żyje, a Ty masz wziąć jego wóz z parkingu policyjnego. Aby pokonać bramę potrzebujesz wozu patrolowego. Kiedy będziesz go miał udaj się na parking, bierz auto Ponga i podążaj za strzałką do garażu.

2. Jedź do Chińskiej dzielnicy celem pozbycia się Wun Tun Chun'a (ale imię ;D). Gdy dotrzesz na miejsce, podążaj za nim aż wejdzie do budynku. Podpierdziel mu samochód i wypełnij go ładunkami wybuchowymi, a następnie wróć pod budynek. Na całość masz 60 sekund. Chun wsiądzie do auta i poczuje jak to jest być pieczonym kurczakiem...TELEFONY W NORTH SUNVIEW

Telefon 1

1. To zadanie wygląda jak kolejna misja polegająca na udaniu się jakimś wozem do kolesia, który zamotuje w nim ładunki wybuchowe. Lecz tym razem to nie jest zwykły wóz tylko... radiowóz. Gdy będziesz miał to co potrzeba udaj się na parking, zdetonuj auto w oznaczonym miejscu i uciekaj.

2. Każą Ci wziąć walizkę i ją rozbroić O_O Musisz jeździć do kilku telefonów. Na pierwszy masz 80 sekund. Gdy tam dotrzesz wejdź do wyznaczonego samochodu i jedź za strzałką do celu. Masz na to 99 sekund. Teraz w 30 sekund pieszo udaj się do następnego. Kolejna przesiadka i jazda do ostatniego telefonu. Bomba zostanie rozbrojona, a Ty otrzymasz zadanie zabicia trzech ludzi. Nie będzie to łatwe ze względu na to, że jeden z nich ma karabin maszynowy, drugi miotacz ognia, a trzeci wyrzutnię rakiet. Potraktuj każdego falą z "maszingana" ;)

Telefon 2

1. Odbierz telefon i jedź do faceta. Będziesz z nim konkurował, kto pierwszy zabije kolesia stojącego przy moście ;D Bądź szybszy. Następnie weź jakąś taksówkę i udaj się po chińczyka. Zawieź go do garażu. Gdy wyjdzie i polezie za Tobą, rozwal go.

2. Prosta misja. Podążaj za strzałką, zabij sportowca i jego dwóch ochroniarzy. Polecam Machine Gun.

Telefon 3

1. Ho ho ho. Jakiś major chce się zabawić w wojnę wysadzając most. Udaj się do telefonu, a następnie pędź po truck'a poruszającego się po mieście. Wyciągnij kierowcę i załatw go. Weź wóz. Na całość masz 120 sekund, więc musisz się pośpieszyć. Jedź nowo zdobytym wozem po cysternę z materiałami wybuchowymi. Teraz tylko pod most i zdetonować transport, najlepiej rozwal wszystko karabinem maszynowym.

2. Don Traegeri jest znowu w mieście - spraw, żeby to była jego ostatnia wizyta. Przed misją upewnij się, że masz karabin maszynowy i kamizelkę kuloodporną. Kiedy dojedziesz na miejsce, podążaj za kolesiem. Gdy zobaczysz samochód, zniszcz go - prawdopodobnie wtedy zabici zostaną wszyscy. Jeżeli komuś udałoby się przypadkiem ocaleć, wiesz co robić.

Telefon 4

1. Przy telefonie dowiesz się, że masz usunąć konkurencję. Pierwszym celem jest pan Kivlane, którego wystarczy przejechać. Kolejny to Wetersane - jeździ samochodzem, więc po prostu zniszcz je. Następnym szczęśliwiecem jest kurier w drodze na policję. Ucisz go jak pozostałych. Dalej mamy pana Watsane'a, którego trzeba zabić na znak szefa. Po wszystkim udaj się do Johnsane posiadającego sekretne dokumenty. Postrasz go trochę (bij po twarzy, strzelaj obok), aż ten powie Ci gdzie jest walizka. Odbierz ją z North Sunview.

2. Zadanie na czas. 120 sekund na dostanie się na dach budynku, gdzie Keih Ham Yel Tun zamierza popełnić samobójstwo. Pogadaj z nim. Po rozmowie on skoczy, a Ty będziesz musiał pozbierać dokumenty z trzech miejsc.


TEQUILA SLAMMERTELEFONY W SOUTH TELEPHONE HILLTelefon 1

1. Jedź do tefelonu w Central Eagleside, a następnie po wyrzutnię rakiet. Twoim zadaniem jest zniszczenie autobusów firmy, która nielegalnie przewozi ludzi. Kilka maszyn stoi na parkingu, pozostałe znajdziesz na tarasie.

2. Nudna, długa misja. Jedź po walizę i rozdawaj jej zawartość kolejnym osobom. Na koniec zastrzel wskazanego policjanta.

Telefon 2

1. Twym zadaniem jest odebranie telefonu i rozmowa z Paco. Ten pośle Cię do ludzi niezbyt przyjaźnie nastawionych do otoczenia. Paco Cię wrobił, więc zabij go uważając na jego goryli.

2. Następna misja na czas. Mamy 320 sekund na zniszczenie czterech furgonetek.

Telefon 3

1. Udaj się do telefonu. Masz od teraz 440 sekund na załatwienie ośmiu federalnych. Pamiętaj, że to agenci, więc policja będzie Ci uprzykrzać życie.

2. Musisz zwinąć trzy samochody i odwieść je w wyznaczone miejsce. Jednak to nie koniec. By wypełnić zadanie, należy jeszcze zrzucić auta do wody.

Telefon 4

1. Jak zwykle udaj się do telefonu. Następnie przejedź się autostradą za ciężarówką wypchaną chemikaliami. Odbij ją, przemaluj i dostarcz do garażu.

2. Ell Burro chce wyrównać rachunki z niektórymi osobami. Musisz zabić siedem person. Zalecany jest tutaj karabin maszynowy oraz miotacz ognia.

TELEFONY W NORTHEAST SAILORS WHARTTelefon 1

1. Odbierz telefon. Masz skontaktować się z Mike'iem Tallor'em. Weź oznaczony samochód i jedź za strzałką. Zabij wszystkich, którzy będą na Ciebie czekali.

2. W ciągu 120 sekund musisz udać się na parking i poczekać na przyjście Mike'a Tallor'a. Przybędzie on wozem patrolowym i wejdzie do budynku. Gdy go opuści, wsiądzie do innego auta - śledź go. Zlikwiduj na znak szefa.

Telefon 2

1. Musisz odebrać kolegę. Niestety los tak chciał, że gdy się pojawisz budynek ulegnie destrukcji. Ell Burro chce mieć tego bandytę żywego, jeździ on sobie gdzieś po mieście. Zniszcz jego wóz i daj mu po gębie. Jak tylko dowiesz się wszystkiego co potrzebne, zabij go. Po tym, weź dowolny samochód i nafaszeruj go materiałami wybuchowymi. Zaparkuj auto przed budynkiem i zdetonuj z odpowiedniej odległości.

2. Niszczymy pojazdy Yakuzy. Pierwszy jest chroniony przez dwóch ludzi, których wystarczy wprasować w ziemię. Kolejny też ma obstawę, nawet trochę lepiej wyposażoną. Trzeciego natomiast broni aż czterech ludzi, więc miej się na baczności. Teraz coś innego. Meksykanin znalazł sobie limuzynę, a Ty musisz ją zniszczyć. Przeszkadzać Ci w tym będą chłopcy z "maszingunami".

Telefon 3

1. Proste zadanie polegające na zabiciu Jefe i jego ludzi oraz zabraniu walizki z kasą. Tyle.

2. Po Jefe zostało laboratorium. Udaj się do furgonetki, dzieki której zyskasz możliwość używania samochodzików zdalnie sterowanych. Przy ich pomocy będziesz mógł zniszczyć cel. Uważaj przy tym na ludzi z karabinami :)

Telefon 4

1. Przed tą misją skombinuj sobie karetkę, radiowóz oraz firetruck. Odbierz telefon i dostarcz wszystkie wozy do garażu. Oczywiście masz na to określony czas.

2. Zadzwoni do ciebie anonimowy gangster. Każe Ci jechać po auto. Okaże się, że to niejaki Bryson - nie zaznasz spokoju w tym mieście :/ Musisz teraz jeździć od samochodu do samochodu, oczywiście w wyznaczonym czasie. Dość tego! Udaj się za strzałką (masz na to 2 minuty) i zabij Brysona kończąc zabawę.
BENT COP BLUESTELEFONY W EAST VICE BEACH

Telefon 1

Nawet taki skorumpowany pies jak Deever ma dzieci, a Twym zadaniem jest je odebrać ;o Jedź po furgonetkę, a następnie pędź niczym superniania do żony szefa. Ona powie Ci, że należy dzieci zawieść do hotelu. Potem będziesz musiał jeszcze zwinąć kilka aut. I koniec.

Telefon 2

Kradzież limuzyny. Obij ów wóz i zneutralizuj kierowcę z pistoletem. Następnie udaj się do bomb shop'u oraz pod klub. Poczekaj aż delikwent wejdzie do samochodu i zdetonuj ładunek.

Telefon 3

Wasabi Hubert... Zamachowiec? Tak znowu rozpierducha. Zabierz auto z East Felicity i podjedź nim do sklepu, a potem do domu wroga - dalej już wiadomo co robić :) Teraz masz zabrać walizki trzem gościom. Na koniec udaj się do faceta w West Vice Shores.

Telefon 4

Zniszcz ciężarówkę chronioną przez ludzi z karabinami. Zmiażdż kilku samochodem, a resztę wybij najlepiej karabinem lub miotaczem. Kiedy już załatwisz komitet powitalny, zniszcz wóz.TELEFONY W NORTHWEST GREEK HEIGHTS

Telefon 1

Jeden z ludzi szefa ma mu coś ważnego do przekazania, sprawdź to! Gdy się z nim skontaktujesz on każe Ci powiedzieć Deeverowi o transakcji dwóch gangów w dokach. Szef chce mieć ich limuzyny, więc jak zwykle będziesz musiał rozwalić kilku ludzi i odwieść wozy do garażu w Banana Grove.

Telefon 2

Daleko od noszy. Doktorek potrzebuje dobrego kierowcy - jak zwykle pada na Ciebie. Wsiądź do jego limuzyny i udaj się do kliniki. Na miejscu okaże się, że lekarz wpadł w zasadzkę. Zawracaj i odwieź go do domu.

Telefon 3

Weź auto i zaparkuj przed wejściem na kort tenisowy. Sprzątnij wszystkich niewiernych, udaj się po kolejny wóz i na parking. Gdy dotrzesz na miejsce, rozwal wszystko. Wszystko? Tak... samochody, budynek, itd. Zrób saigon!

Telefon 4

Jedź za kurierem do momentu, gdy ten wejdzie do budynku gangu. Potem zwiń ciężarówkę strzeżoną przez trzech gangoli. Wejdź do szoferki i wróć pod biuro, gdzie należy zdetonować pojazd.

MISJE DODATKOWE

Miejsce: Northwest Vice Shores
Co my tu mamy, ludzie dobrze znanego pana Burro pojawili się w Vice. Naszym zadaniem będzie wygnanie ich spowrotem do San Andreas. Jedź po samochód, z nim do parku i odeślij Rastas na tamten świat. Ja to zrobiłem z pomocą miotacza płomieni :D

Miejsce: Northeast Richman Heights
Atak na służbę zdrowia. W sumie masz 400 sekund. Weź limuzynę (jak zwykle chronioną przez jakichś wyrostków), jedź nią do domku i po ładunki wybuchowe. Nafaszerowany wóz zaparkuj bardzo blisko szpitala i zdetonuj. Okrutny ten świat.

Miejsce: South Vice Beach
Zbierz cztery wraki samochodów i odstaw je na parking. Tam też dopilnuj, aby nic z nich nie zostało.

Miejsce: East Banana Grove
Zabij faceta, jedź po samochód, a następnie na posterunek policji. Przed wejściem porzuć auto i weź sobie jakieś inne, którym przejedziesz wszystkich wrogów. Wróć potem do samochodu, udaj się po kumpla szefa i podrzuć go właśnie do bossa.


RASTA BLASTAINTRODeever chce zrobić Rastas niespodziankę. Zdobądź auto, zamontuj bombę i wróć pod dom. Na całą operację masz 120 sekund. Boom i Rastas odlecą (dosłownie :)) do krainy wiecznych łowów. No i musisz być świadkiem eksplozji.

Po tej banalnej misji skieruj się w stronę trzech telefonów. Przy trzecim stoją ludzie Jah'a. Babylon powie Ci przez telefon, abyś mu o wszystkim opowiedział, natomiast facet w białej koszulce zaproponuje Ci współpracę. Nie ma znaczenia kogo wybierzesz - i tak wszystkie misje będą identyczne. Jeżeli pozostaniesz przy telefonie zatrudnisz się u Babylona, a jak od niego odejdziesz Twoim bossem zostanie Jah. Kiedy zdecydujesz się na zabicie ludzi Jah'a, będziesz musiał zniszczyć limuzynę. Okaże się, że to podpucha i właśnie rozwaliłeś żonę Babylona. Więc jednak Jah zostanie naszym panem.TELFONY W EAST VICE BEACHTelefon 1

Jimmi potrzebuje Cię w Miramire. Twym zadaniem jest wybicie drużyny "Unrighteous".

Telefon 2

Jah ma problemy z pewną firmą. Śmignij jej szefowi kilkoma kulami w pobliżu głowy. Ten ma mocną obstawę, ale miotacz ognia chyba powinien załatwić sprawę, nie?

Telefon 3

Udaj się po auto od "brata". Oczywiście wóz jest uzbrojnoy w ładunek. Masz 120 sekund na podstawienie go pod dom Babylon'a. Ah szkoda, że tak się to musiało skończyć.

Telefon 4

Agent chce zabić brata Zachary'ego. Masz 100 sekund na uratowanie go. Po poszukiwaniach udaj się na dach hotelu. Okaże się, że Zachary to człowiek nieżyjącego już Babylon'a. Zabij jego i całą obstawę.TELFONY W NORTHWEST VICE SHORESTelefon 1

Zadanie jest proste - musisz zabić kolesia pracującego dla Babylon'a. Najlepiej wpaść do West Banana Grove po furgonetkę z autkami-pułapkami. Podjedź zabaweczką pod cel i zdetonuj. Przy okazji spali się budynek.

Telefon 2

Tępienia ludzi Babylon'a ciąg dalszy. Twoim zadaniem jest likwidacja trzech jego sługusów. Wszyscy jeżdzą furgonetkami, dlatego dobrze gdybyś miał wyrzutnię rakiet. Jeśli jej nie posiadasz, karabin maszynowy też powinien wystarczyć.

Telefon 3

Szybko na parking w Richman Heights. Ostatnia grupka ludzi Babylon'a niszczy auta szefa. Na dostanie się na parking masz 60 sekund. Najlepiej wjedź tam motocyklem i rozpraw się z napastnikami.

Telefon 4

Wrogowie organizują pogrzeb dla zmarłych tragicznie członków gangu. Skończ z nimi.TELFONY W SOUTHWEST GREEK HEIGHTSTelefon 1

Śledź kolesia pieszo. Gdy pogada ze wszystkimi i dojdzie do cmentarza, załatw go. Teraz musisz dokopać (użyj pięści) osobom z którymi rozmawiał.

Telefon 2

Jedź na skrzyżowanie i zabij sześciu biznesmenów. Większość z nich ukrywa się w limuzynach, więc skasuj je. Pamietaj, że mają obstawę.

Telefon 3

Zwiń autobus z Felicity i jedź nim do doków. Będą tam na Ciebie czekali dwaj kolesie. Wysiądź i uciekaj, a oni zniszczą pojazd.

Telefon 4

Masz 60 sekund na dotarcie do Southwest Vice Beach. Zaczekaj na pewnego człowieka, a następnie idź za nim dopóki nie dotrzesz do brata czekającego w parku w Vice Shores. Na miejscu zabij swojego "przewodnika" i pogadaj z bratem.