Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Liberty City Stories: Avening Angels
   
01.11.2007 22:53:00
Avening Angels to misje polegające na zwalczaniu przestępczości w Liberty City. Aby rozpocząć misję należy ubrać się w strój "Avening Angel's Fatigues", odnaleźć drugiego członka organizacji i przy nim wcisnąć przycisk . "Ale gdzie ich znaleźć?". Członków gangu możemy odnaleźć na każdej wyspie. W Portland znajdują się oni w Chinatown, na Stauton Island w Belleville Park a na Shoreshide Vale w Wichita Gardens.
Jeżeli mamy już swojego partnera to musimy zacząć walkę z przestępcami. Będziemy mieli do czynienia ze zwykłymi huliganami, kolesiami na motorach i w autach. Każdy z nich uzbrojony jest w broń białą więc zlikwidowanie ich nie powinno sprawić Ci kłopotu. Przy motocyklistach pozostaje nam pościg (jeżeli mamy motor to strzelamy we wrogów a jeżeli poruszamy się samochodem możemy po prostu zrzucić wrogów z ich maszyn i przejechać, jednak ja preferuję ten pierwszy sposób). Przy złodziejach samochodów nie pozostaje nam nic innego jak zniszczenie pojazdu, w którym rabusie się poruszają. Przy ściganiu przestępców należy uważać na swojego kolegę z gangu. Jeżeli zginie to trzeba będzie zwerbować nowego. ;o To zadanie jest potrzebne do uzyskania 100% w grze.
A teraz przyszedł czas na nagrody. ^_^ Otrzymujemy je za wykonanie 15 poziomów na każdej z wysp. W Portland będzie to niezniszczalny motor Avanger, w Stauton po zatrzymaniu przez policję nie będzie trzeba płacić a za wykonanie misji na Shoreshide Vale dostaniemy strój "Hero Grab". Powodzenia w sprzątaniu okolicy!