Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Słów parę o rekordach GTA V
   
25.09.2013 11:36:27

Primo: rekordowy budżet - stworzenie i promocja gry kosztowało Rockstar Games 265 mln dolarów - odpowiednio 115 i 150 mln $. Wśród gier tego jeszcze świat nie widział. Co ciekawe, gdy przejrzymy budżety największych hollywoodzkich megahitów, okazuje się, że jedynym droższym filmem są "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" - 320 mln dolarów.

Secondo: GTA V trzepie kasę w tempie szybszym niż Carl Johnson na blackjacku w LV albo Tommy Vercetti na misji vigilante w Vice City. W ciągu 24 godzin od premiery gra zarobiła 800 mln dolarów (poprzedni rekordzista: Call of Duty: Black Ops II - 500 mln), po trzech dniach kwota przebiła okrągły MILIARD zielonych. W tym momencie wydane 265 mln zaczyna wyglądać blado...

Terzo: coś z naszego podwórka - w Polsce sprzedaż w ciągu pierwszej doby sięgnęła 60 tys. sztuk. "To najlepsze otwarcie w historii Empiku. Spodziewaliśmy się bardzo dużego zainteresowania ze strony klientów, ale wyniki za pierwszy dzień przerosły nasze oczekiwania" - powiedziała pani Monika Marianowicz, rzecznik prasowy Empiku, w którym GTA V na XBOX 360 już nie znajdziemy.

Jest moc, jak widać na załączonym obrazku (czy też w tym przypadku tekście ;]). A jak Wasze wrażenia?


Źródła: Gazeta.pl Pieniądze, T3 THE GADGET WEBSITE
No! W końcu premiera!
   
16.09.2013 22:55:03

W czasie ostatnich kilku tygodni Rockstar podkręcał atmosferę wokół GTAV. Reklamy w TV. Na budynkach i autobusach billboardy. Bardzo wysokie oceny w recenzjach. Mamy do czynienia nie tylko z miodną grą, ale także z ogromną kampanią marketingową. Ja już zacieram ręce na GTAV. 


kategorie: GTA V


Wyciekła mapa z GTAV
   
11.09.2013 20:14:26

Po necie krąży fotka mapy GTAV z oficjalnego poradnika do gry. Ogrom widzę...

źródło: gtathegame.net


kategorie: GTA V


Trzeci trailer GTAV
   
29.08.2013 20:04:48


kategorie: GTA V, Trailer


Edycja specjalna i kolekcjonerska
   GeeWhiz
26.08.2013 20:09:02

Rockstar postanowił ujawnić nieco więcej szczegółów dotyczących edycji specjalnej i kolekcjonerskiej dla zapowiadanej V- odsłony serii.

Dodatkowe bronie zapewni znany wszystkim graczom sklep Ammu-Nation [dostępne w edycji kolekcjonerskiej i specjalnej]. Warto zwrócić uwagę na bronie palne takie jak: Bullpup Shotgun czy .50 Caliber Pistol. Nie zabraknie także bardziej prymitywnych narzędzi, takich chociażby jak  bardzo poręczny - młotek. Swoją drogą przypominają mi się czasy, kiedy grało się w Manhunt'a :).

Z kolei na nowe stroje czy tatuaże możemy liczyć odwiedzając odpowiednie sklepy [dostępne w edycji kolekcjonerskiej i specjalnej]. Nasi bohaterowie otrzymają odpowiednie zniżki na specjalne przedmioty - 20%. Z kolei każda postać otrzyma własny strój, specjalną fryzurę i tatuaż.

Niestandardowe postacie [dostępne jedynie w edycji kolekcjonerskiej] mogą nam zapewnić sporą dawkę zabawy. Do wyboru będziemy mieli znanego z IV - Niko Bellica, ale pojawią się także takie postacie jak Claude czy Misty z III, jednakże w nieco innym charakterze. Będą oni potencjalnymi rodzicami - dawcami genów dla naszej postaci. Dzięki temu będziemy mogli określić nie tylko wygląd danej postaci, ale także po części cechy charakteru, przede wszystkim zaś wrodzone umiejętnośći - predyspozycje.

Dość ciekawym rozwiązaniem jakie zamierza wdrożyć RockStar w najnowszej odsłonie gry, jest szybsze ładowanie umiejętności specjalnych [dostępne w edycji kolekcjonerskiej i specjalnej]. Każda z postaci ma wrodzone umiejętności, i tak np. Michael jest specem od obchodzenia się bronią, dzięki czemu potrafi spowolnić czas podczas strzelaniny, Franklin jako mistrz kierownicy będzie w stanie poprawić swój refleks, zaś Trevor będzie w stanie zadawać zwiększone obrażenia, przy jednoczesnym zmniejszeniu swoich obrażeń. Całość pozwoli przyspieszyć regenerację paska umiejętności o 25 %.

Sporą dawkę adrenaliny zapewnić mają testy samolotów wyczynowych [dostępne w edycji kolekcjonerskiej i specjalnej]. Pozwolą one na maksymalną eksploatację przestworzy, do granic możliwości określonych pojazdów. Ponadto przysporzą emocji w rywalizacji o coraz lepsze wyniki, nie wspominając już o polepszeniu umiejętności naszych postaci.

Na koniec wisienka na torcie w postaci unikalnych nieruchomości i pojazdów [dostępne jedynie w edycji kolekcjonerskiej]. Dostępny będzie przykładowo motocykl CarbonRS, z kolei w grze online w każdej chwili będziemy mogli zadzwonić po ekskluzywny samochód Khamelion. Zdjęcia obu zamieszczam poniżej.


kategorie: GTA V, Ciekawostki, screeny


strona 2 z 350 Dalej