Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
GTA: Ultra
   
17.07.2005 19:54:17

Hi everybody ! (publiczność - Hi, doctor Nick!)
Dobra, na początek małe odniesienie do Simpsonów, ale już przechodzę do rzeczy :)

Tuż po premierze San Andreas na PC mnóstwo osób zapowiedziało swoje mody. Większość z nich ( bo aż 8 ) to mody dodające tryb rozgrywki dla wielu graczy.

Światło dzienne ujrzały jednak też informacje na temat GTA: Ultra. Będzie to mod wprowadzający do San Andreas dwa nowe miasat - Liberty City i Vice City. Do tego dołączone zostaną nowe misje etc.




Oficjalna Strona GTU
Statystyki modu

Aha, na oficjalnej stronie modu możemy zobaczyć odnośnik do tzw. FAQ - Frequently Asked Questions (Często Zadawane Pytania). Jako nadworny tłumacz ( :) ) przetłumaczyłem wam cały tekst :D !!

Jeśli wszystkie podane informacje okażą sie prawdziwe, a mod zostanie ukończony, to naprawdę jest się z czego cieszyć.

Tłumaczenie Informacji o GTA: Ultra!!

Źródło: Zaibatsu

kategorie: San Andreas, Vice City


Klaw Theft Auto
   faustyn.
17.07.2005 13:26:13

Jak poinformował mnie klawisz już w najbliższy wtorek [ 19-07-2005 ] w Radiu Extreme o godzinie 13:30 będziecie mogli posłuchać jego autorskiej audycji ‘Klaw Theft Auto’.

Gościem będzie nasz kolega ze sceny Jakub [ znany jako Jakwis ]. Aby posłuchać Radia wystarczy posiadać Winamp’a i na stronie Radia Extreme kliknąć na ten duży przycisk PLAY na górze. Dodam jeszcze, że Radio stoi już na nowym serverze i nie powinno już być żadnych problemów technicznych.

Zapraszamy do słuchania.


update : pytania do jakwisa można zadawać w tym topicu na gangstaforum oraz na irc'u na kanale #gta.pl w trakcie audycji.

update2 : Niestety audycja nie odbędzię się dzisiaj. zapytacie więc kiedy ... jeszcze niestety nie wiadomo. jak sam klawisz mówi nastąpi to wtedy kiedy dostanie server od poważnego sponsora bo z poprzednim nastąpiło jakieś nieporozumienie. Czekamy więc :r



SA CAMHACK
   faustyn.
17.07.2005 12:29:45

Wreszcie jakaś dobra wiadomość i nareszcie nie o R* i ich problemach. Jak informuje gtacentral.com Racer_S skończył Camhack do GTA:SAN ANDREAS. Mod ten jak można się domyślić z nazwy pozwala nam dowolnie zabawiać się kamerą. Dzięki Free Look Mode możemy oglądać CJ’a z każdej strony pod dowolnym kątem. Dodano :


+ Free Look Mode
+ 10 nowych widoków, które dowolnie można modyfikować
+ Prędkościomierz z 6 skinami
+ Wyłączanie widoczności CJ’a podczas jazdy samochodem
+ wyłączono 'Near Clipping' aby zbliżenia wyglądały lepiej
+ wyregulowano FOV i Aspect Ratio


Mod można ściągnąć z gtasamods.com a konkretnie stąd.
Dla wszystkich robiących screeny i stunty to obowiązkowa pozycja.



update : tutaj znajdziecie przetłumaczony przez burdi'ego plik readme na język polski. bardzo przydatne jeśli twój angielski kuleje.

kategorie: San Andreas


Coraz większe problemy R*
   faustyn.
16.07.2005 13:58:10

Dzisiaj przeglądając gtacentral.com natknąłem się na taki oto tekst :

Ci z was, którzy oglądali wczoraj „Attack Of The Show” na G4TV mogli zobaczyć, że możliwe jest odblokowanie mini-gierki ‘Hot Coffee’ na PS2 przy użyciu Max Replay’a oraz odpowiednich kodów.

To jest jeszcze bardziej szokujące ze względu na to, że Rockstar mówił iż ta mini-gra nie była wsadzona do SA przez nich ani nikogo związanego z ich firmą. Ale jak to możliwe, że nikt jej tam nie umieścił jeśli jest ona zarówno w wersji na PS2 jak i na PC ?

To odkrycie może być przełomowym w całej tej sprawie.
Dodatkowo tutaj dla wszystkich zboczuchów posiadających Max Replay właśnie te kody gta-sanandreas.com Ciekawe jak wybrnie z tego Rockstar...

btw. witam wszystkich :>



Kolejny multiplayer...
   
16.07.2005 01:39:41

Zapewne moje newsy o multiplayerach stają się juz nudne, no ale cóż począć... Pisałem juz o MTA:SA, SA-MP, SA2P, GTAT:SA, SanAnarchy, SA-SM natomiast ten news dotyczy modu San Andreas Online. Tak... Jest to kolejny multiplayerowy mod, który ma umożliwiać rozgrywkę przez insternet.

Zsynchronizowane zostały juz wszystkie pojazdy, ruchy ludzi, health, amour i pieniądze. Nie została udostępniona jeszcze żadna wersja testowa, czy filmik, ale na stronie domowej owego modu możemy znaleźć parę screenów. Pozostaje nam życzyć wytrwałości w pracy i aby ten mod mógł dorównać takim nazwom jak SA-MP czy MTA:SA- w co wątpię. ^_^
Zapraszam na oficjalną stronę modu.

Podziękowanka dla RAF'a za doszperanie się kolejnej modyfikacji... ;D

kategorie: San Andreas, multi


strona 229 z 350 Dalej